dünya sözlük instagram hesabı

1 /
Hakkında bu kadar tanım yazılınca nihayet istifa etti sandım. Meğer sadece kolye işinden kırdığı parayla jbl hoparlör yüzde 30 indirim kapıda ödeme işine girmiş.

Allah korusun ibb twitter hesabını falan yönetse herkese borç çakar geçer. En kısa zamanda aczi istenmeli ve hesabın başına aklı başında bir kadın admin koyulmalı.
Sıkı takipçisi olduğum hesaptır.. Bugün yemek konulu anketleri sayesinde bin türlü yemek hayal edip story takip etmekten, akşama bulgur pilavı yaptığımız için gönlümüz kırık, Gidişata bakınca İçimizde ki masterchefleri bulmuş gibi görünmese de, aklımıza kırk çeşit yemeği düşürmeyi başarmıştır ayrıca da görselleri dikkatle incelersek adminin canının neler çekiyor olduğunu görmemiz mümkün olabilir gibi geldi.. (ilgili merciler dikkate
alabilirler)
Gerek bu başlık altına gerekse dünya sözlük instagram admini başlığı altına hakkında birçok tanım girilen, gizemli bir admin tarafından yönetilen sosyal medya hesabıdır.

98.77/100 gibi bir oranla kim olduğuna emin olduğum admin kişisini tüm bu entrylerin hürmetine rağmen, kusura bakmayın, sizlere söyleyemeyeceğim.** Ancak sizlere şu bilgiyi verebilirim, kendisi net bir şekilde sözlükteki en iyi birkaç kelime bükücüden birisidir.

Son olarak yazdıklarımın blöf mü yoksa gerçek mi olduğunu anlamak adına mesaj atmak için içi içini kemirse bile sessiz kalacak olması da artık kendisinin bileceği bir şey.

not: en ciddi tanımlarımda bile gülücük bırakmaya çalışırım ancak buraya eklemeyeceğim.
edit: yüzde işareti koyduğumda gönder butonuna basınca hata alıyorum. o yüzden bu şekilde yazmak zorunda kaldım.
her kim uğraşıyorsa eline sağlık çok estetik duruyor. zamanında ben de el atmıştım ama bu kadar güzel değildi görünümleri. tek bi önerim olcak bi tanımı paylaşmadan evvel o yazara mesaj atılsa iyi olur. çünkü buraya yazdığımız her şeyi insta gibi bi yerde paylaşılabilir diye düşünerek yazmıyoruz. daha açık olayım, aga benim tavuklu espriyi zamanında kim koymuştu ? * komik bile değil o limiti doldurmak için yazmışım.
Toplam 20 kişinin döndüğü minik kahvehane eşrafının birer tanımını story'e koyarak arka arkaya çok sevilebilir. Lakin seçici olunca burnu havada kalıyor haliyle. En son çay içelim barışalım dedim saat 16 ben 5 çayı hariç içmem dedi.

Hayır kaçak çay karıştırıp, adıyaman tütünü sarmasa dicem birmingham'lı bizden ama olmuyor işte.