dünya sözlük instagram hesabı

1 /
iki fotoğrafımı gördüğüm hesap. 3 yıl önce paylaşmışlar. biraz geç oldu ama eyvallah admin. sonra küstük galiba, başka fotoğraf tanım vs. göremedim.
Kendi tanımımı gördüğümde içim bir hoş olmuştu. İfşa olmamak adına da teşekkür edememiştim. Ama buradan kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.
Sözlük içi yaptığı paylaşımlarda yazarların instagram hesabını da etkilemesini önerdiğim sayfa. En azından yeni ve kalıcı yazlar kim, kimdir merak etmez. Beyin bedava..
hakkında o kadar tanım girilince, Sırf meraktan instagram hesabı açtım, yalan olmasın bir de merak ettiğim yazarları görürüm belki diye.
Benim de hiç tanımım yokmuş, yeni hedefim Instagramda paylaşılmalık tanımlar yazmak.

Hesabı takip etmeye başladıktan sonra gelen takip önerileri: nurpenceresi, şems vs... mübarek sözlük vesselam.
Haziran sonrası 2 yeni post paylaşan hesap. Birinde dünya sözlük oluşumu vardı sanırım.

Belli ki elde avuçta kalmamış, yönetim de rahatsız gidişattan yeniler gelsin 4 bir yana haber salınsın denilmiş. Fikir güzel hayırlı olsun.

Ya yalnız insta bio kısmında dörtte üçü bilgiyle kaplı küfürsüz interaktif sözlük isim tamlaması metal zinciri sizce de bilmem ne sosunda marine edilmiş , kıtırlı, acı soslu bıldırcın yumurtası gibi durmuyor mu?

Hemen ekşi nin bioya baktım. Ekşi sözlük yazmışlar. Simple is the best arkadaşlar. *
Sayfa öldü dedim diye admin peş peşe paylaşım yaparak buradayım dediği sayfa. Sormak sayfa kapanmıştı. Sözlük olarak bana teşekkür borçlusunuz lan.