dünya sözlük modlar kamarası

1 /
Dünya sözlüğün görevde bulunduğu kamaradır. Bazen yoğun ama çoğu zaman da güzel vakitler geçirilir. Şu anda da yoğun bir zaman dilimindeyiz. Kamil, ân'ın görüntüsünü at olm.
git
afedersiniz yatıyolar hep bu ne böyle dedirten kamara. halbuki ben onları bach, bethooven falan dinleyen suç ve ceza kitabını tartışan, sefiller için eleştiri yapan elit bir kesim sanıyordum. bunlar da çifte gitmeye çalışıyomuş.
gidin hemen dolaptan franz kafka alıp okuyun. sizin örnek olmanız lazım bize pis maraba takımı.
herhalde oturup sırf oyun oynuyorlar. yazılan tanımlara bakmıyorlar. özellikle insanların nickaltına yazılan tanımları biraz değil bariz bir şekilde ayrımcılıkla okudukları belli. çoğu zaman denk geliyorum bir yazarın mahlas altına hakaret içerikli yazı yazılmış bırak silmeyi bir de artılayanlar oluyor bazı yazarlara yazılanlar ise anında siliniyor. sen o kişiyi sevmiyor olabilirsin ama bu aldığın görevi hakkı ile yapmayacaksın anlamına gelmez. madem diğer yazarınkini sildiysen sevmediğin yazarınkini de sileceksin.
en sevdim mod, artık içlerinde olmadığı için artık iyice gözüme batan kamaradır. hayır bu kadar eleştirilen işler yapıp rahat rahat takılmaları ayrı bir trajedi. kaç senedir buralardayım hala şu modluk sistemini tarafsız, eline yüzüne bulaştırmadan halletmenin yolu bulunamadı. transfer mi etsek ne.
keyfi davranmazlar, sanıldığı kadar da kolay değil. sorumluluklarının farkında ve iletişim kurabileceğiniz insanlardan oluşur. Allah kolaylık versin. fotokopi çek, paspas at, çay demle kidemlilere hizmet et of ki of. *
Eksik kalmaması gereken oda. Hemen kurup oy birliğiyle Başkan ve kurmaylarını seçmek lazım. Mevcut ekiple seçime gidersek bir karadenizliyi daha Başkan seçmiş oluruz.

O sebepten bu göreve talibim ve layık olduğumu düşünüyorum. Rakibim imera fera’ya başarılar. Henüz haberi yok ama birazdan olur… seçim sloganım da şu; Karadeniz lobisine karşı, Yaşasın iç Anadoluluk! Oy veren yazara bir adet Kangal maketi hediye.
çok güzel bir oda. 1 metre kare. içeride bir çay ocağı var sadece. başka da bir şey sığmıyor zaten. kapısına 7-8 tane hasır örgülü iskemle attık, orada oturup, çay içiyoruz. kıdem esası var. eski moderatörler siyah lastikli takunya giyiyorlar ayaklarına, yeniler sarı naylon terlik. derviş, derviş olduğu için çile çekiyor, çıplak ayak geziniyor. bütün gün çay içip, siz köftehorların mes... haklarını savunuyoruz.