dünya sözlük tanım yedekleme yazılımı

1 /
sözlüğün bir önceki arayüzü için yazılmış bir program vardı. 15 ocak 2021'de yeni tasarıma geçilmesinden sonra şahsım adına oluşan bir durumdan dolayı yazmıştım. şimdi ise ihtiyaç olabileceğini düşünerekten sizlerle paylaşmak istedim.

yapılması gereken tek şey, aşağıda bırakacağım linkteki exe uzantılı dosyayı indirdikten sonra çalıştırmak. sonrasında ise mahlasınızı ve profilinize ait id'yi girip tanımlarınızdan kaç tanesinin yedekleneceğini belirtmelisiniz. tanım sayısına göre işlemin sonlanması birkaç dakikayı bulabilir. zaten yedekleme bittiğinde console üzerinde mesaj gelecektir. bu arada tanımların yedeklendiği txt dosyası, exe uzantılı dosyanın bulunduğu dizinde oluşacaktır. son olarak, işlem bittiğinde dosyayı pdf formatına dönüştürürseniz daha okunabilir bir hal alacağını da söylemek isterim.

windows yüklü bilgisayarlarda çalışması öngörülse de indirme yahut çalıştırma sırasında çeşitli sebeplerden ötürü sıkıntı oluşması durumunda geçmiş olsun demekten başka bir şey kalmıyor. veya en olmadı bana özelden bir mail adresi gönderirseniz, yedekledikten sonra uygun bir zamanda yollamaya çalışabilirim.

indirilen dosya güvenli olmayabilir gibisinden gelen uyarılara inanıp inanmamak da artık sizlere kalmış fakat gönlünüz rahat olabilir. *

git .
hata verip, duran yazılım. ve herkeste canavar gibi çalışan yazılımı da çalıştıramayarak ne denli büyük bir bilgisayar dehası olduğumu bir kez daha kanıtladım. hem bilgisayar oyun oynamak içindir, gerisi yalan. benim internet tarayıcımın giriş ekranı bile steam oğlum. bilgisayar oyun içindir.