dünya sözlük tanıtım videosu

1 /
Biraz gecikmeli de olsa içime sinerek tamamladığım reklam filmidir. Tüm yorumları okudum; beğenen, beğenmeyen herkese yorumları için teşekkür ederim. Özellikle Instagram'da paylaşımı rahat olsun diye 1 dakikaya sığdırmaya çalıştık ama biliyoruz ki dünya sözlük bu bir dakikadan çok daha fazlası.

Naçizane bir kaç öneride bulunmak istiyorum. Kendi sosyal medya hesaplarında paylaşmak isteyen arkadaşlar uvey'in de belirttiği gibi şu adresten dosyayı indirip paylaşırsa kalite kaybının önüne geçmiş oluruz. Dünya sözlük Instagram hesabında paylaşılan videoyu beğenerek ve özellikle koleksiyona kaydederek keşfete düşmesini kolaylasştirabiliriz. Böylece daha fazla insana ulaşmış oluruz. Özellikle kapanma sürecinde herkesin internette daha fazla vakit geçirdiği bu dönemde mümkün olduğu kadar videoyu yayarsak ciddi bir ses getirebileceğimize inanıyorum. Herkese şimdiden teşekkürler.
Video içerisinde dünya sözlük cüzdanını düşüren elemana koşarak gelip galiba bu sizin diyen kadın yazar arkadaş bundan 7 sene önce nescafe reklamında bardağı üşümüş elleriyle tutan kızdı. Ekşi den buraya gelince nasıl değişmiş, nurlanmış maşallah.
yapımda ve yayımda emeği geçen başta reha muhtar ve tıvorlu ismail olmak üzere tüm paydaşları ayrı ayrı tebrik ederim emeklerinize sağlık.

yalnız dünya sözlük ambleminin sağ altında powered by sir alegori bey yazmaması talihsizlik olmuş... neyse...
Sabah saatlerinde başlıkta ilan edilen
tanıtım videomuz tamamlanmıştır
.

Yazarlarımızdan *** karamatem *** 'in hazırlamış olduğu dünya sözlük reklam videosunu sosyal medya hesaplarımızda da duyurabilmek için video dosya indirme linki>>
git

(b: Video dosyasının orijinal boyutu yüksek olduğundan instagram, twitter v.b. platformlarda yayınlanabilmesi için
yukarıda paylaşılan linkteki dosyadan videonun küçültülmüş boyutunun indirilmesi ve indirildikten sonra indirilen videonun paylaşılması gerekmektedir.

Aksi taktirde video boyutu yüksek olduğundan yayınlanacak yüksek boyutlu videonun görüntü kalitesi düşmektedir.

Sözlüğümüze hayırlı olsun.

youtube video linki >>>

git