dünya sözlük yazarlarının pişmanlıkları

1 /
Kendimi ihmal ettiğim, boş verdiğim her andan ve asıl boş veremediğim şeylerle kaybettiğim her zamandan mütemadiyen pişmanlık duyuyorum. Yetti gayrı.
son zamanlarda sözlüğe ankara havalarını, yıldız tilbe şarkılarını, yeni çıkan şarkıları falan hiç atmıyorum bu konuda pişmanım. şöyle sol tarafı çevirsek oyun havalarına herkes olduğu yerde oynasa bir rahatlasa fena mı olur? *
basligi görünce dusundum de var mi pismanliklarim diye. yok sanirim. belki bir yıl once sorsanız bir suru sayabilirdim ama artik onları pişmanlık kategorisinden cikardim, kabullendim, devam ettim. hayat bir seylerden pişman olmak ve bunlara üzülmek icin çok kisa. evet ya o zaman hata yapmisim ve bu benim secimimdi diyip kabullenip yoluna bakmak gerekiyor.
telefonla duşa girmek.

duş alırken müzik dinleme fantezimden dolayı her zaman yaptığım gibi duşa telefonumla girdim. spotify duş şarkıları listemi açtıktan sonra her zaman yaptığım gibi telefonu koyduğum yerin kuru olup olmadığını kontrol etmediğimi hatırladığımda sanırım her şey için çok geçti, telefonum şarkıları uzay gemisi efektiyle çalmaya başlamıştı bile.

şu an telefonum bir kilo boyabat pirincinin içinde yatıyor. *