Dünya sözlük yetim kardeşliği projesi

1 /
bu proje siz yazarların desteği oluğu sürece devam edecektir. amacımız dünyayı kurtarmak değil birlikte bir şeyler yapmak ve sürekli olmak. az ya da çok olmasının bir önemi yok.

sahip çıktığınız için teşekkür ederiz. siz de ulaşabileceğimiz aileleri bize bildirirseniz yardımları birlikte verme imkanı da bulabiliriz.
Merhaba arkadaşlar ,

Dünya sözlük yetim kardeşliği projesi kapsamında gönderdiğiniz yardımları Cuma günü ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık.
Yardımların bir kısmı 4 yetimli ve bir evladı görme engelli olan aileye, bir kısmı taze yetim kalmış 4 çocuklu bir aileye ve kalan bir kısmı da üniversite sınavına hazırlanan bir yetim kardeşimize ulaştırıldı.

Ramazan günü bir nebze olsun ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürebilmek için dua ve yardımlarıyla destek olan sizlerden Allah razı olsun. Cümleten kadir gecemiz mübarek olsun.

Not: Bağışçıların mail adreslerine daha detaylı bilgilendirme yapılacaktır.
Tekrardan merhaba, bağış yapmak isteyen arkadaşlar yarına kadar bağışlarını ulaştırırsa bayram öncesi birkaç kardeşimize biz de ulaştırmış olacağız bağışları. Tabii sonrasında da bağış yapabilirsiniz o bağışları da başka ailelelere ulaştırmaya çalışacağız yine.*
merhaba arkadaşlar, formu doldurup mail adresini bildiren arkadaşlara bir mail ilettik. mail metnini aynı zamanda dm'den de paylaştık. 07.05.2021 tarihine kadar bu ayın bağışlarını toparlayıp bayram öncesi ilk bağışı sahiplerine ileteceğiz inşallah. katılmak isteyenler için yeniden hatırlatalım.

düzenli bağışçı olabileceğiniz gibi serbest bağışçı da olabilirsiniz.
bayramdan önce yardım ulaşacağı için fitre olarak da yardım edilebilir. allah gerçekten muhtaç olanlarla buluştursun. dünya sözlük de ne hayırlı bir mekan canim? yetim yardımıdır online hatimdir. inşallah hep böyle iyi insanları kendine çeken bir yer olur bura.
Merhaba arkadaşlar, sizlerden de gelen talepler üzerine projeyi herhangi bir aracı kurum olmadan devam ettirmeye karar verdik. Her ay düzenli bir şekilde yetim kardeşlerimize ulaşmayı planlıyoruz. Dileyenler düzenli veya aylık düzene tabi olmaksızın serbest katkıda bulunabilirler.

Bu ayki hedefimiz bayramdan önce yüzlerini güldürebilmektir.

Katılmak isteyenler formu doldurabilirler.
git