dünyaitiraf.com

1 /
#7078587

birkaç gündür, benzerini pek yaşamadığım atak mı desem, ilginç anlar yaşıyorum. bildiğin kendimi sakinleştiremiyorum, göğsüme bir öküz oturuyor, nabzım yükseliyor. Hayatımda belki ilk kez sigaranın nasıl bir hissiyat verdiğini, o anlık beni rahatlatma yetisine sahip olup olmadığını düşündüm, şükür ki uygulamaya koymadım. odama çekilip sakinleşmeyi bekliyorum adeta, derin nefes alıyorum vesair.

iki numaralı itiraf, bunu paylaşabileceğim tek yerin burası olması. Bundan da hiç hoşnut değilim. Zira yalnız ve ezik hissettiriyor bana bu. İsmimi cismimi bilen üç beş yazar istisna, bir takma adın arkasında ne olduğu belli olmayan bir sözlük hesabının kendimi ifade etmek, içimi dökmek için tek seçenek olması berbat bir şey.

Üç numaralı itiraf, buraya yazarken bile derdini seveyimcilerle karşılaşma kaygısını hissetmem. Hayatı "s***rler" rahatlığında yaşayabilmeyi çok isterdim. ama bu çıkmazdan hiç kurtulamayacakmışım gibi.
Kilo vermek ve sportif olmak için saçma sapan dance workoutlarinda kendimden zayıf kadınları izleyip gaza geliyorum ve bi hışımla hareketlerini onunla yapmaya çalışıyorum. Tek bir sorun var. Kadın makyajlı ve tokasız uzun saçlı olduğu halde bi damla ter bile dökmüyor, bense perişan hale geliyorum.
İnsanların eşofmanla, en iyi ihtimal kot-tişörtle geldikleri mekana pembe gömleğim ve mint ceketimle gidiyorum. Neden böyle yapıyorum bilmiyorum, hayatı seviyor olabilir miyim? Ya da mint ceketimi?

Hayırdır özel bir gün mü, diyene verecek cevabım yok evet. Kız sorduğuna pişman oldu, tüh*.
Temizlik yapmaktan nefret ediyorum. Nerde kalmıştık, ah süpürme işinde. Stres atmak için temizlik yapanları anlamıyorum. Bayağı bi parlatıyorlar etrafı ama pek benlik değil. Stresli isem anti stres uğraşıları lazım, temizlik nedir ya. Stres faktörü.
bir spor müptelası olarak haftasonu oturdum pc'nin başına. hangi spor yayınları hangi kanallarda güzel bir araştırdım. çocuklardan fırsat bulunda düzenli şekilde sinema ve dizi de izleyen bir tiplemeyim. netflix, exxen, +tv, tivibu vb. platformaları da araştırdım. daha önce yıllarca digitürkplay üyeliğim vardı, premier lig, ispanya ligi, formula, nba, italya ligi gibi organizasyonları izlerdim. ssport çıkınca piyasaya sspurtplus üyeliği aldım aylık 12 tl'ye. e gönül her ne kadar leş olsa da süper ligimizi de izlemek istiyor. en ucuzundan beşiktaş taraftar paketi alayım dedim 39 tl'den başlıyor. ee şampiyonlar ligi, uefa avrupa ligi olmadan olmaz. onun için de exxen üyesi olmak gerekiyor. o da kampanyalı minimum 35 tl. ulan bir insan bu kadar platforma nasıl üye olsun. hepsini takip edecek parası olsa bile zamanı olmaz zaten. bizde günahkar bir insanoğluyuz azizim, nefsimiz hepsini istiyor. şeytan bu durur mu, yapıştıyor oradan iptv iptv diye. geçen yıllarda bir arkadaş mobil telefonuma bir program yüklemişti. tüm kanalları izleyebiliyordum. bir hafta izledikten sonra vicdan mahkemem mahkum etti beni. işlediğim günahı sıfırlayabilmek için tüm bu platformlara harcadığım paranın katbekat fazlasını harcadım ama vicdanım hala rahatlamadı. bilemiyorum abraham. müslüman muhaliftir (tüm haksızlıklara) şiarım gereği mevzunun parasal da olmaması ve elden birşey gelmemesi can sıkıcı. tüm platformları satın alıp, ulusal bir kanaldan yayınlayacak kadar da okkalı bir tipleme değiliz ki. elinden geldiğince şeriata uygun yaşamaya çalışan bir müslüman olarak, hayat beni allahsız dexter olmaya zorluyor azizim. muğla'nın cennet köşelerinden birisi olan ve diğer turistik yerlere göre daha bakir kalabilen eski datça'da yaşamış can yücel emmimiz 'ülkenin jeopolitik konumu küfürsüz yaşamaya elverişsiz' derken boşuna dememiş. bende artırarak küfürsüz ve isyansız yaşamaya müsait değil diyerek göksel ablamıza bağlıyorum. sabır sabır ya sabır.

hayırlı haftalar memleketimin güzel insanları.
akşam, hayatımda hiç tanımadığım 3 kişiyle spontane şekilde oturdum sohbet muhabbet ettim.
şarap içtiler, et yediler. çok ısrar ettiler ama ben sadece çay içtim 2 bardak.
ne yalan söyleyim çok iyi geldi.
heralde hesabı bana kitleyecekler diye düşündüm ama sonra "ulan bi terapiste gitsem seansına kaç para vericem?" diye teselli ettim kendimi. kafamdan 200 lirayı gözden çıkardım. fakat çay parasını bile almadılar.
tamam arada saçma şeyler yapıyorum ama bu benim için bile tuhaf bir durumdu *