dünyaitiraf.com

1 /
az önce bir başlığı bulmak için bir yazarın 100'e yakın tanımını tekrar okudum. çünkü o bu başlığa bir şey yazmıştı ve ben başlığın adını unutmuştum. o bu değil de dünya sözlük yazarlarının objectifinden ney la fotoğraf falan olsa tamlamanın içinde arayıp buluruz da objektif ne nesnel falan mı ola ki? bu espriden sonra sözlükten şutlanmayı da hakettim bence.
akıl almaya ihtiyacım var ama ne laf anlatmak istiyorum ne de kimi seçeceğimi biliyorum, aile büyüğü mü, arkadaşlarımdan hakikatli olanlardan biri mi, yoksa kendi kendime konuşarak meseleyi çözebilir miyim.
akıl almak yerine parfüm ve palto alacağım tıpkı fransız ve rus romanlarındaki kadınların yaptığı gibi. talihimiz benzemesin.
Kötü bir rüyadan uyandım. Rüyamda benimle beraber, 2 kişi daha online bir oyuna girecektik. Biri babamdı bunların. Ben evde yalnızım, onlar da yanımda olmak için geleceklerdi. Son anda gelmediler/gelemediler. Ben çok üzülüp çocuk gibi hüngür hüngür ağladım. Fonda Leyla ile Mecnun duygusal müziği çalıyordu şu kalimbalı olan hani. Uyandığımda çok üzgündüm. Ve yalnızdım. O müziği hemen buldum açtım. Telefonu elime aldım. Bir bildirim vardı. Bir takip isteği. Tıkladım. Yok oldu. Tanıdık birine benziyordu. İyice bakmadan hemen tıklayınca bir daha göremedim kimdi neydi. Tatsız...
yaratılanı severim yaradandan ötürü minvalinde kitaplar okuyarak genel olarak insanlardan nefret etme huyumu iyileştirmeye çalışıyorum lakin bir akşam işten çıkmışken kapının önünde tabiri caizse gevrek gevrek sırıtarak bana halimi hatrımı soramazsınız arkadaşlar bu samimiyet sizin hoca olmanızdan kaynaklanıyor olamaz, bir kadınla bir insanla nasıl iletişime geçilir bilmeme hakkınız yok, artık terbiyesizliğe tahammül edemiyorum ve isimlerinizin önündeki "title"ların bi bo. olmadığını anlamanız gerekiyor. pek çoğunuzun nasıl o ünvanları aldığını da biliyoruz. gerçekten hümanist olmak çok zor. yine aşırı derecede yazılımcı mı olsam her şeyi bırakıp dediğim bir noktadayım. ah insanlar çok ahlaksız, çok erdemsiz, çok kibirli, çok çirkin, çok küstah olabiliyorsunuz ve biz size katlanmak zorunda kalıyoruz bu yüzden de kendimizi suçluyoruz.