dünyayı gezen japon bisikletçinin türkiye'de bıçaklanması

1 /
Laik devletin, af yasası ile saldıklarının ya da 20 yaşında 100 suç dosyası ile aramızda gezdirdiklerinin işine benzeyen olay.

Gavurun memleketinde insanlar şans eseri ölür, bizde de yaşar. Bu katiller uzağımızda değiller; trafikte, mahallede, köşede, bucakta her yanımızdalar.
ÜLKEMİZİN BİSİKLETLE GEZEN YABANCI TURİST BIÇAKLAMA DİYE BİR HOBİSİ VAR.

SANIRIM BU HOBİ İÇİN ÖZEL EKİP KURULDU. DAĞ BAYIR BİSİKLETLİ TURİST ARAYIP SOHUYORLAR PIÇAAA...
Bu durum sadece bizim ülkeye özgü bir durum değil. Ülkeyi kötülemenin anlamı yok bence. Diğer ülkelerde başına gelebilecek bir durum. Diğer ülkelerde olanları da yazın. Sonra konuşalım.
fazla 'gore' sitesi tecrübesi olmayan arkadaşların böyle şeylerin sadece bizde olduğunu sanması doğal. arkadaşlar ben sizi aydınlatayım; bu tip olaylar londra'nın göbeğinde bile oluyor (kendim bıçaklandım ordan biliyorum). yani çok da şey yapmayın, ne demişler there are always victims.. * **
bıçaklandıysa o adam japon değildir. japonlar ninjadır ve kendine savrulan bıçağı üç gün önceden hisseder ve ona göre savunma yapardı. ayrıca katana taşımayan japon çin vatandaşıdır.
böyyyük dava minnoşlarımız yine padişahı, sultan zannetmişlerdir.
rivayet olur ki;
Pâdişah vezirine, “Bana öyle bir kusur
işle ve ardından öyle bir özür dile ki, özrün kabahatinden büyük olsun” der. Birlikte yürürlerken pâdişahın kaba yerlerine parmağını kondurur ve “Bağışlayın padişahım, sizi hanım sultan zannettim” der.
o da çinliye benzemeseydi ama...
Olayın iç yüzü anlattığı şekildeyse sıkıntılı bir durum, geçmiş olsun japon kardeşe. Mesela ıtchy boots diye bir kadın gezgin de Türkiye'den geçti gitti sağ salim bir durum olmadı. Evet bu gayet normal bununla övünecek değiliz ama yine de bi tedirgin etmişti o süreç.