durga

1 /
Tanımlarına denk geldikçe okuduğum kıymetli bir yazar.
Kafasının içini merak ettiğim yazarlardan. Şöyle bir kahve içip muhabbet etsek çatlayana kadar konuşabilirmişiz gibi geliyor bazen.
#7038172

80 darbesiyle sindirilen muhafazakar insanlardan mı bahsediyorsun?
O olayı yapan da sizin gibi yan sanayi solcuları yönetenlerin ta kendisi, bugünün işidi neyse o zaman kendilerine aslında müslüman olmayıp islamcı diyenler ile insanları sanal fikir kaosuna soktular.

hem insanları sindirin, hem de sonra tepki bekleyin. fıkra anlatmayın.
#7033317
daha ileri bir değerlendirme, tahlil edebilmek için nörologa gitmekte fayda vardır. tanısı şu şekilde kolayca konulur, elektromiyografi (EMG) denilen bir testle yapılır. EMG cihazı ile 5-10 dakika içinde ölçümler vs. yapılır, ayırca eğer hala tanısı konulamıyorsa (mrt) yani Manyetik rezonans görüntüleme ile birlikte sinir sıkışması var mı yok mu, bu KARPAL TÜNEL SENDROMUNUN sanıldığından aslında farklı bir şey olabilme ihtimali (ms hastalığı) kontrol edilebilir. mesela ben de emg ile mrt ile beraber uyuşma, kasılma, karıncalanmanın nedenleri araştırıldı. şimdi bu konuda da şunu diyebilirim, endokrinoloji ile beraber vitamin eksikliğinin olup olmadığıda araştırılabilir.
#7026073

Bence efsane bir yeşil dünya sebebiyle gülhane parkı, olmadı fenerbahçe parkının papatyalarla kaplanmış yeşillikleri arasında deniz seyri ya da bilmiyorum meyve ağaçlarının çok olduğu güzel pastoral kompozisyonlar öneririm. (niye meyve ağacı? Çünkü efenim full çiçek açmış vaziyetteler) Zira bu ruh durumunun sebebi sadece ve sadece bahar ayı. Midenin kelebeklenme mevsimi, hormonların cıvıllaşma ayı. Ruhun Gölgeye, loş havaya tahammülü bile olamayışın hali. Cıvıl cıvıllı bir kadraj içinde azıcık kahve, çilenk, hoş sohbet ve belki yalnızlık, biraz müzik/kitap falan. Ayh instagirl kurgusu gibi oldu ama lazım ya. Bu güzellikleri bu kadraj kurgusu yüzünden elimizden alamazlar. (bunları yazarken kendime planı yapar gibi oldum. Yaparsan fotoğraflayalım lütfen)
*
Zor kişilik testinde çıkan sonuç anormaling insan tipiyle olan alakasının sonucu olabilir. Başkalarına alaka göstermeme hele, duygusuzluk hele, huzursuz hissettirmek hele. Yalan o test. Bence kişiye özen gösteren, duyguyla yoğrulmuş, bundan sebep iniş çıkışları olan ve yine bundan sebep eğlenceli, yine bundan sebep de içi dışı bir, yanında hiç sıkılamadığınız bir arkadaş olduğuna hata payımı bırakarak (74.29%) ile eminim. Fikirlerin uyuşmadığı yerde de güzel buluşuluyor, çok önemli.

Ayrıca eskisi gibi uğramıyor ama artılarıyla kendini de hatırlatıyor, sağolsun. Daha aktif olacağımız günlere efenim.