ece erken

1 /
Sunucu Ece Erken'in eşi, Beşiktaş eski yöneticisi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun gece yarısı bir balık restoranında silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybetmesi sonrası Ece Erken'in yakın arkadaşı Bircan Bali, Ece Erken'e ulaşamadıklarını söyledi.

Ünlü sunucu Ece Erken ile evlenen Beşiktaş Kulübü eski yöneticisi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Yeşilköy Balıkçılar Çarşısı'nda saat 00.30 sıralarında silahla vurularak hayatını kaybetti.

git
“Sunucu Ece Erken’in kocası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, bir balıkçıda uğradığı silahlı saldırı sonrası hayatını kaybetti.
Saldırganların 7 el ateş ettiği belirtildi.“

git
birlikte olduğu sevgilisinin evli çıkması ve tepki görmesi üzerine ; *
'' Ortada ne gizli ne de yasak bir şey yaşıyorum. Kısa bir zaman öncesine kadar sizlerle de paylaştım. İlişkimi çalışma arkadaşlarımdan aileme kadar herkes biliyor. Biz zaten birlikteliğimizi ortada yaşıyoruz." demiş ,

ancak sevgilisi kendisini yarı yolda bırakmış ;
avukatı , ( boşanma davasıyla ilgili olarak ) Müvekkilim hakkında devam eden hukuki sürecin 3. kişilerle bir alakası yoktur ve gerçeği yansıtmamaktadır , şeklinde açıklama yapmış. ayrıca haber yasağı da koymuşlar.

git

(bkz: emojili mesaj atmayı ahlaksızlık görüp evli erkekle düşüp kalkan kadın)
ne zaman tv'de görsem şarkıcı kader’i konuk ettiği programda, onu “kader, kahpe kader ağlarını ördün mü” şarkısıyla çağırdığı gelir aklıma kahkaha atarım.
tüm anadolu coğrafyasında bunun kadar fuzuli bir dişi ünlü yoktur. mala davara faydası olmayan ünlüler kategorisinde birinci sırayı alır. kendisinin erkek kategorisindeki izdüşümü mesut yar'dır.
dün akşam cumhurbaşkanlığı huber köşkünde gerçekleşen iftara pek çok sanatçı ve sporcu ile birlikte katılan şirin kız. bende mi bir sorun var, yoksa ramazan mı kendisine iyi gelmiş, maşallah ne güzelleşmiş be. ilk ekranda gördüğümüz günlerdeki kadar güzel olmuş. sevimli bir elbise ve makyajla da durumu pekişleştiridiği için, 25 sene önceki fenerbahçe yüzme kulübünün bana yapmış olduğu teklifi kabul etmediğime bugün bir daha pişman oldum. kabul etseydim, dün akşamki iftara milli bir sporcu olarak ben de davet edilirdim ve hazır bekarken, yanına yaklaşıp dayanılmaz cazibeme kendilerini kaptırıverirdim. nikah şahidimde reis olurdu, of! hayaller hayaller.
bunlar da hayatı kendi istediği gibi yaşayamadıysa kim yaşadı yahu? 36 yaşındaymış bir de, söylediklerine bakıyorsun hiç tecrübe ya da bilgiye dair bir şey yok. hayır sen de keyfince hayat sürmediysen kim sürüyor bu hayatı?
twitterda bir takipçisine kızıp "sen ergen misin" diye çıkışan televizyon sunucusu. ece erken'in 36 yaşına kadar ergen olduğunu kendi ağzından öğrenmiştik. takipçisinin ergenlik statüsü ile ilgili tartışmalar ise şu an sürüncemede.

git

git