ee çocuk ne zaman

1 /
Şu sıra duymaktan iğrendiğim sorudur. Ya biz evleneli bir sene bile olmadı siz çocuğu leyleğin getirdiğine mi inanıyorsunuz diyesim geliyor. Hani 9 ay karında taşınıyor acaba nedir nedir diyesim geliyor.
Ayrıca çocuk sahibi olmak için para yeterli bir sebep değil. Onu yetiştirecek ona bakabilecek zihinsel güce de ihtiyaç var. Kendimi hazır hissetmiyorumu nasıl anlatabilirim acaba?
TEK BAŞINA ASLAN OLUR MU.
ŞÖYLE YANINA ALIMLI Bİ DİŞİ ASLAN SONRA BOY BOY ÇOCUKLAR OHH MİS.
YALNIZ YAŞANMAZ YİĞİDİM.
HEM RIZKIYLA GELİR MERAK ETME.
teyzelerimizin meşhur ikinci sorusu. ee ne zaman evleniyorsundan sonra en çok karşılaşılan soru. evlenir evlenmez çocuğunuz olmazsa hemen arkanızdan dedikodunuzu da yapmaya başlarlar. ilk söyledikleri şeyde kadının olmuyordur. tek bakışta anlıyor teyzem kimin çocuğunun olmadığını ama hep de kadınların olmuyor nedense. biraz düşününce acaba sadece çocuk istemiyor olabilecekleri hiç akıllara geliyor mu? hiç sanmıyorum. bu dünyaya herkes çocuk getirmek zorunda değil. belki çift çocuk sahibi olamayacak ve bu durum onları üzüyor siz de sürekli sorarak insanları daha çok üzüyorsunuz. sormayan kardeşim milletin yatak odası derdi bizi germedi.