ekrem imamoğlu

1 /
Dün akşam fatih altaylı'nin sunduğu teke tek'e konuk olmuş. Henüz yayını izlemedim. Bir yorum yapamiyorum doğal olarak. Bir bakalim neler konuşulmuş ona göre yorumlarız kendi çapımızda. Lakin cb için aday olmayacağına dair bir laf etmiş. Onu gördüm sosyal medyada. Hoş kalkıp yayinda adaylık açıklayacak hali yoktu. Du bakali..
Türkiye'nin entelektüel tayfasının zorla finlandiyalı başkan muamelesi yaptığı davranışları, söylemleri, tutumu ve pişkinliği ile anadolu çomarlarının sol cenahtaki temsilcisidir.


eksi verenlere şimdiden yazayım. Kendisine oy verdim. Yeni dönemde de verecem. Ne binary insanlarsınız yahu.
buraya yazmıştım ama şimdi arayıp bulmaya üşeniyorum. bu muhalefetin harcadığı kaçıncı adam ben artık sayamıyorum. sözde ülkenin en aydın, en zeki kesimi bunlar ha. 20 senede bir tanecik adam çıkaramadılar. her parlattıkları adama en sonunda söven yine kendileri oldu. siz kaybetmeye mah-kum-su-nuz.
Tatil reyiz. Her şey çok güzel olacak diye geldi. Her şeyi bok etti. Boşver Ekrem böyle devam. Sonuçta ikinci Atatürk’sün sen! Sığır seçmen çalışmasan da oy verir.
Bunun cumhurbaşkanı olması beni ziyadesiyle üzerdi. Görünen o ki şu anda cumhurbaşkanlığına en uzak adaylardan birisi.
İnsanlar kendisini tanıdıkça aslında pek de matah biri olmadığını anlıyor.
Financial Times'a röportaj vermiş. ekonomik krizin sorumlusunun iş dünyası olduğunu ifade etmiş. Ha bir de erdoğan 2023 de secilirse görevden alınabilirim demiş.