elfkızı

1 /
Elf sorusu "ve bir soru sormak isterim kendisine: moderatörler kimdir, nerede bulunurlar, ne yaparlar ve renkleri neden mavidir ?"

Muhlis'in cevabı: Moderatorler yaşayan varlıklardır, burada ise yazar olmakla beraber interaktif bir şekilde fahri olarak moderatörlük vazifesini yaparlar. Wow nasıl bir açıklama gözlerim yaşardı. mavi renkli mahlaslar diğer yazarlardan farklı olarak görev alan moderatörler olduğundan mütevellit mavi ışıklıdır. Hepsi dünyanın farklı bir yerindeler. Sanma ki hepimiz aynı kıta veya şehirdeyiz. Meslek ve kişiliklerimiz farklı ama ortak sevdamız burası, bu sözlüktür. Gönüllülük esastır moderatörlükte. Ha böyle adam kayırma işi yok, kim uygun görülürse bu işe tekrar ediyorum fahri olarak girişir. Yeni gelen yazarlara yardımcı olurlar, tanım başlıkları konusunda düzenlemeler yapabilirler ve sizi rahatsız eden konularla bizzat ilgilenirler. Aile büyükleri değillerdir, zira nickler kadar yaşlar ve ırklar farklıdır, önemli mi? Yok kesinlikle normal bir durum olmakla beraber zenginliktir.
hoş gelmiş yazar.

bildirimi bol olduğu gibi okunup oylanmasının da bol olması temennisiyle. keyifli sözlükler.

sonradan gelen edit: girdiği nick altı için kendisine hiçbir şekilde rüşvet teklif etmedim, sağ olsun, iyi dilekleri bir bir kendi önünü açsın.. *
Bir yerlerden tanışıklığımız var gibi geldi bana öyle bir hissiyat aldım. Şu covid musibeti bitse de ankara tayfası arttı liste kabardı yeni bir piknikli zirve yapıp buluşsak; damacanada limonata, leğende yaprak sarması ohh miss.

Konuyu dağıttım ama yazdıkları dikkatimi çekti yazacaklarını da merakla bekliyorum, hoş geldiniz.*
ismimi başlık olarak görüp "hoş geldiniz" mesajlarını okuyunca çocuklar gibi şen sevinmiştim. dilerim siz de sevinirsiniz efendim. hoş geldiniz. ben sevdim, dilerim siz de seversiniz.

bu arada bir elf vardı tanışmıştık adı Legolas. sizin oralardandı sanki, napıyo o bekar mı hala?