elfkızı

1 /
Sen öyle artılayınca babam kiracıyı evden çıkarttı.

Bana umut verme sonra göynüm qırılıyor. Okay?

Tanım: mistik mistik artılayan yazar. Hem elf hem kız. Daha ne olsun hıh daha ne olsun?
geçmiş olsun. Delidir ne yapsa yeridir. yıllar önce otobüs durağında bekliyoruz. Arkadaşım uzun saclı filinta gibi bir erkek , memleketimizin Meşhur delisi grav tarafından ensesinden öpülmüştü. Arkadan sessizce küçük bir buse. O günden Sonra Sanırsam saçlarını kesmiş olabilir.
Yıllar yıllar önce manavda çırak olarak çalıyorum. 65 yaşlarında bir amca geldi ve "dana ciğer var mı?" dedi. "amca burada et ve süt ürünleri olmaz" dedim. "nasıl olmaz, burası manav değil mi?" dedi. "işte manav olduğu için olmaz zaten" deyince çantasından 2 metre uzunluğunda kesilmiş bahçe hortumu çıkararak boğazıma doladı. Nefesim kesildi. Suratım karamelize olana kadar sıktı. "akşama tekrar geleceğim, geldiğimde dana ciğerim hazır olsun" dedi ve hortumu gevşetip gitti.

Sonradan öğrendim mahallenin delisiymiş. Dükkanlara girer ve dana ciğeri ister, yok diyeni ise öldürürmüş. Ben ucuz kurtulmuştum.

Velhasıl seni çok iyi anlıyorum.
#7023356

çok güldüm hala gülüyorum ama fena mı işte, bol bol geleyim aklınıza. ''neyi düşünürsen ona enerjinden verirsin'' yazısız kuralından hareketle, o enerji kırıntılarıyla hayat kalitem yükselir. Bi de her aklınıza düştüğümde bi minik dua kapsam makus talihim döner, yıldızlara ev kurarım. E siz de davetlisiniz tabi *.

Ayrıca kimse gandalf sevgimizi sorgulamasın. sevgiler.
elindeki olacak olan yetki ile mahkemeye bile verebilirdi ve kendini savunabilirdi değerli elf ama o kadar koca yürekli ki hala masum düşünüyor.. çok çok çok geçmiş olsıın