elon musk

1 /
coin piyasasında yaptığı spekülasyonlar suç olan şahıs. bizim ülkede olsa spk çoktan adamın bir tarafından kan almıştı. ama nedense abd'de bu adamın yaptığı spekülatif açıklamalarla ilgili hiç bir girişim yok. gerçi bitcoin'in arkasında görünürde devletler olmadığı için yiyin birbirinizi ete para vermeyin demiş de olabilirler. gerçi bitcoin'in kendisi güvenilir bir şey değil ya neyse.
kripto para piyasasıyla maraş dondurmacısı gibi oynayan zatı muhterem.
herkes ateş püskürüyor bu adama.
nasrettin hoca ne demiş "kazanın doğurduğuna inanıyorsun da öldüğüne neden inanmıyorsun?"
bu adam twit atıp fiyatları artırdığında ellerini ovuşturup sevinenler şimdi bik bik tepki gösteriyor.elon musk tesla'dan 1 senede kazandığı parayı bitcoin ile 1 ayda kazandı.
yahu siz bu düzenin sonsuza kadar süreceğine gerçekten inanıyor musunuz?
Neresinden tutup anlatmak lazım bilmiyorum ama dünyanın başına bela olan azılı bir pislik diyelim. Yahudidir. Zengin yahudiler tarafından zamanında fonlanmıştır. Babadan zengindir. Babası da Zambiya’da Zümrüt ve elmas işleri ile uğraşıyormuş. Şeytani planları olduğunu söyleyen bir sürü insan var.

Komplo teorilerini çok sevmem ama bu adamdan uyuz oluyorum. Komploları haklı çıkaracak çok eyleme karışıyor şu sıralar.
Millet bas bas bağırıyor. Bit coin ilk çıktığı amaçtan saptırılmış durumda.
Manipüle edilip duruyor. Üç kuruş paranızı riske etmeyin. Sonra millet batıp intihar ediyor. Yazık günah.
hollywood patentli süper kahraman filmlerindeki popüler ama perde arkasında filmin kötü olan karakter izlenimi yaratan biri. filmin sonunda herkes bu adamın gerçek yüzünü görecek.
an itibariyle coin oynayan herhangi biri adamı ele geçirse döve döve öldürür. hayır, merak ediyorum. değil 7, 77 kuşağını doyuracak deli paran var zaten milletin 3 kuruşunda neden gözün kaldı ki? resmen zevkine piyasayla oynadı.
bu adamı hiç sevemedim. hayatı manipülasyon. kendi şirketinin hisseni bile twitle düşürmüşlüğü var. şimdi sildiğim ama zamanında kendisine sertçe sallayan tanımlarım vardı. bu dediklerime delil olurlardı ama olan oldu. shitcoin gazlamalarıyla millete sevimli görünüyordu ama aslında piyasayı öldürüyordu. insanlar doge ile üç kuruş kazandılar diye bunu adam sandılar gerçi sonra doge'yi iyi batırdı. diğer tavırları falan zaten iyice ergen. insanlığı uzaya taşıyacak adam bu olacak gibi duruyor. valla ben jeff bezos'u tercih ederim. şerefsizlikte gerisinde kalmaz ama en azından beyefendi adam.