elon musk

1 /
twitter'da şakalar komiklikler yapan zat.
manu'yu satın alacağını beyan edip, şaka yaptığını söylemiş.

bir de "being a mom is just as important as any career" demiş yani annelik kariyer kadar önemli demek istemiş
aman elon musluk abicim feministler duymasın.
Twitter davası var yakında kendisinin. keş on dı teybıla ihtiyacim var hesabı 6,88 milyar dolar değerinde 7,92 milyon elektrikli araç üreticisi Tesla hissesini satmış.
git şöyle bir şey gördüm hakkında.

Abicim bu trendyol’dan aldığın tişört değil ki bu kadar kolay iade/fesh edesin.

Sevmiyorum ulan bu adamı.
Ağır dolandırıcı tipi var.
Evladı ile sınanmak demişiz de, kendisinde evlat çok. Çok çocuk seviyormuş. Yani çok sayıda.

Son dönemde Twitter'ı satın alma süreciyle gündemden düşmeyen ve farklı kadınlardan 7 çocuğu bulunan Elon Musk ile ilgili yeni belgeler ortaya çıktı.

ABD’nin önde gelen medya kuruluşlarından Business Insider, 2021’in Kasım ayında hazırlanan bazı mahkeme yazışmaları ve belgelere ulaşarak Elon Musk’ın geçen yıl, kendi şirketinde çalışan üst düzey bir yöneticiyle çocuk yaptığını ortaya çıkardı.

git
şimdi de evladı ile sınanmaktadır. oğlu, kadın olmak için dilekçe vermiş.

Elon Musk'ın 18 yaşındaki oğlu Xavier Musk, Vivian Jenna Wilson adında bir kadın olmak için dilekçe verdi. Xavier Musk "Artık biyolojik babamla hiçbir şekilde ilişki kurmak istemiyorum" dedi.

git

bitcoin mağdurlarının ahı var!
*
dogecoin ile yaptığı keriz silkeleme operasyonundan ötürü, hakkında 258 milyar usd'lik dava açılmış.

Elon Musk'a değeri olmadığını bilmesine rağmen, Dogecoin'i desteklemek için bir saadet zinciri oluşturduğu iddiasıyla 258 milyar dolarlık dava açıldı. Dogecoin Musk'ın sık sık attığı tweetlerle 8 Mayıs'ta 0.73 dolarla tarihi zirvesini görmüştü. Zirveden bu parayı satın alanlar bugün itibarıyla yüzde 91.7'lik kayıp yaşadı

git
Sanırım annesi de oğlu ile taciz suçlamalarından rahatsız. Ama durumu, "çocuğu başgöz etme zamanı geldi" olarak yorumlamış. Elon musk da olsa insan, anası mürüvvetini görmek istiyor.

Elon Musk'ın annesi Maye Musk, oğlunu yeni kız arkadaşı Natasha Bassett ile nişanlanması için zorluyor.

git
hakkında taciz iddiaları var. hatta örtbas etmek için rüşvet teklif ettiği iddiası da var.

Dünyanın en zengin insanı Elon Musk hakkında ortaya atılan taciz iddiası gündeme bomba gibi düştü. Musk'ın, taciz ettiği kişiyi susturmak için 250 bin dolar teklif ettiği de öne sürüldü.

Dünyanın en zengin insanların Elon Musk’ın 2016 yılında bir uçuş görevlisini taciz ettiği ve kadının şikayette bulunmaması için 2 yıl sonra 250 bin dolar ödediği iddia edildi.

git