elon musk

1 /
şimdi de evladı ile sınanmaktadır. oğlu, kadın olmak için dilekçe vermiş.

Elon Musk'ın 18 yaşındaki oğlu Xavier Musk, Vivian Jenna Wilson adında bir kadın olmak için dilekçe verdi. Xavier Musk "Artık biyolojik babamla hiçbir şekilde ilişki kurmak istemiyorum" dedi.

git

bitcoin mağdurlarının ahı var!
*
dogecoin ile yaptığı keriz silkeleme operasyonundan ötürü, hakkında 258 milyar usd'lik dava açılmış.

Elon Musk'a değeri olmadığını bilmesine rağmen, Dogecoin'i desteklemek için bir saadet zinciri oluşturduğu iddiasıyla 258 milyar dolarlık dava açıldı. Dogecoin Musk'ın sık sık attığı tweetlerle 8 Mayıs'ta 0.73 dolarla tarihi zirvesini görmüştü. Zirveden bu parayı satın alanlar bugün itibarıyla yüzde 91.7'lik kayıp yaşadı

git
Sanırım annesi de oğlu ile taciz suçlamalarından rahatsız. Ama durumu, "çocuğu başgöz etme zamanı geldi" olarak yorumlamış. Elon musk da olsa insan, anası mürüvvetini görmek istiyor.

Elon Musk'ın annesi Maye Musk, oğlunu yeni kız arkadaşı Natasha Bassett ile nişanlanması için zorluyor.

git
hakkında taciz iddiaları var. hatta örtbas etmek için rüşvet teklif ettiği iddiası da var.

Dünyanın en zengin insanı Elon Musk hakkında ortaya atılan taciz iddiası gündeme bomba gibi düştü. Musk'ın, taciz ettiği kişiyi susturmak için 250 bin dolar teklif ettiği de öne sürüldü.

Dünyanın en zengin insanların Elon Musk’ın 2016 yılında bir uçuş görevlisini taciz ettiği ve kadının şikayette bulunmaması için 2 yıl sonra 250 bin dolar ödediği iddia edildi.

git
kripto paraların en önemli savunucusu. (ve aynı zamanda manipüle eden kişisi)

bu kripto paralar için ne söyleniyor?
mükemmel teknoloji, geleceğin para birimi, takip edilemez, belli bir merkeze bağlı değil, yenilikçi, falan fistan.

peki elon twitter'ın alınca ne yaptı, anonim hesaplara izin vermeyeceğini söyledi. (belki dalga geçti, belki nabız yolladı, bilinmez)

peki elon'cum bir taraftan en büyük özelliği anonim olması olan kripto parayı savunurken, diğer yandan neden satın aldığın sosyal platformda anonimliği kısıtlıyorsun?

bunların özgürlük anlayışı bu kadar işte.
işlerine geldiği zaman mükemmel, i̇şlerine gelmediği zaman kötü.
elon kriptoyu tabi sever. attığı bi twitle yukarı aşağı oynatıyor.
twitter'ın satın alınması sürecinde, spam ve feyk hesapların dökümünün ortaya konması için biraz ara vermişler. mübarek sosyal medya platformu değil, marabası dahil köy satın alıyor. iyi bari toplanak, aga diyek.

git
şimdi mevzuyu kripto piyasalarını yapanlar düşünsün. gerçi onlarda etkin oldukları ülkelerde el atmazsanız mevzuya paramı alır çıkarım iç borçlanmanız artar diye tehdit edebilirler. şamata is coming.
hiç hazzetmediğim insan.

teknolojiyle alakam zaten eser miktarda. ancak bu adamın suratında meymenet bulamıyorum. en son babalar duyar'daki hallederiz kadir bile bana daha çok güven veriyor.