emre mor

16 /
karadağ maçında sergilemiş olduğu oyunla birlikte fener, gs, ve bjk'nın radarında olduğu söylenen topçu. biri bu çocuğa türkiye'de top oynamamasını söylemesi gerek. git az paraya ispanya, almanya ya da belçika gibi ülkelerde geliştir kendini ama türkiye'ye üç kuruş fazla kazanacağım ayağına gelme lan!
kendisi şöyle bir arkadaş. aynı çalımları iki defa karadağ maçında da izledik.

yalnız aman diyim türkiye ye gelip harcanma. gel de biraz futbolunu geliştir öyle gel.

kumaşı sağlam. fener'e gelmesin harcarlar. daha doğrusu şu ara türkiye'ye gelme aga.

hep yapmak istemişimdir. dur bi daha diyecem. kumaşı sağlam. göz dolduruyor. bak tutamıyorum kendimi hala. *
an itibariyle karadağ a karşı oynayan yıldız adayı futbolcu.

az önce ceza sahası önünde topu aldı gerçekten kumaşı iyi. güzelde bir topuk pası yaptı. bu çocuğu takip edin.
açıkçası adını geçen yıl duymuş ve pek önemsememiştim, fotomaç'ın bir saçma haberinde satır arasında bahsedildiği için.
sonrasında 21 yaş altı milli takımımız ile maça çıkınca kısa bi gündem olmuştu yetenekli falan diye. nuri şahin gibi çıksa yeter, kerim frei gibi durumlara düşmese bari diye düşündüm.
videolarını ise geçtiğimiz günlerde aday kadroya seçilince izlemiştim. alıcı gözle şimdi bir daha izledim, hakkında beşiktaş'a transferi konusunda birkaç şey okuyunca. oyun stili olarak arda'dan, nuri'den, hakan'dan, kerim'den epey farklı. kalabalık arasına girmesiyle gökhan töre'yi anımsattı ama ondan çok daha başarılı gibi duruyor. elbette danimarka ligi bizim için düşük profilli bir lig ve tam bir kriter olamaz. ama şenol güneş gibi bir kurt hocanın elinde sağlam mayasını ortaya çıkarabilir. inşallah bizim takıma gelir, ilk etapta olcay-veli-necip gibi isimlerin kadroda daha az yer almasını sağlar.
korkum ise galatasaray'a kaptırılması. adamların ersan ve kerim ve gökhan ve aras nedeniyle bize gıcığı var zaten, onun rövanşını tek seferde çıkarmasınlar maazallah. hele ki bu yetenekli elemanı milli takıma kazandıran sinyorun bu kozu kullanarak olası bir galatasaray'ın başına geçmesi durumunda maalesef ihtimal artar. şampiyonlar ligindeyiz diye bizi seçer diye düşünmeyelim, herif daha 19 yaşında ve seneye cimbom cezasını tamamladığında çocuğun çok bir kaybı olmaz. beşiktaş gibi oturmuş takıma gitmek yerine yeniden yapılanan ve yıldızı olacağı bir galatasaray daha çok ilgisini çekebilir.