en iyi laptop markası

1 /
Şu sıralar sadece "paranın yettiği" marka senin için en iyi markadır.

En iyilik kavramı konfigürasyonla alakalıdır.

Dizüstü bilgisayar sonuçta bir çok donanımın sıkış tıkış bi arada çalışmak zorunda olduğu bir makina.

Msi iyi bi marka
Ama asus da kullandım hp de lenovo vs de.
Hiçbiri için diğerinden kötü denilemez.

Olay ne kaa ekmek o kaa köfte meselesidir.

Her zaman eldeki kuş daldaki kuştan evladır.

Yüksek işlemci, yüksek ram, iyi bi soğutma, okuma yazma hızı yüksek bi ssd, temiz bir işletim sistemi, dayanıklı bir kasa ve sorunsuz/yaygın/ilgili bir servis ağı olduktan sonra adı msi olmuş mahmut olmuş bişi değiştirmez.

Başa dönersek; en iyi bilgisayar paranın yettiği bilgisayardır. (Özellikle kur bu durumdayken)
Yılların versusu, yıllardır bu işin içinde olmama rağmen şu marka diyemem. Patates olmuş çok marka var... ancak şu oyun için üretilen seriler bir nevi daha guvvatlı olabiliyor ama onlarda çok pahalı .
Amacına göre marka seçimi değişir elbet.

2010-2020 arası Dell marka kullandım, çokta memnunum kalitedir. Şuan cağnım Dell laptopum bozulduğu için Lenovo Ideapd S145 kullanıyorum bundan da memnunum ama asla Dell etmez. En basit örnek touchpadi arada tutukluk yapıyor ve bu beni ayar ediyor.
AMAN MAŞALLAH DİYELİM OĞLUM ASUS'A, DAHA ÖNCE KIZIM TOSHİBA BİZE YILLARCA DAYANDI, Bİ MAC Mİ YOKSA ASUS MU DİYE SORSAK, KESİNLİKLE ASUS. YA DOKUNMATİK EKRAN, SEN HAYAT KURTARIYORSUN. ÇOCUĞUMA 3X MAŞALLAH.
Paranın yettiği kadar olan markadır.
Bunun küçük bir de şartı vardır: Kendi cihazını başkasın cihazıyla karşılaştırma, ölümlü dünya kullanın gitsin işte.
Uzaktan eğitim için laptop almaya karar verdiğimde aklımda fiyat performans bilgisayarları geldik yüksek markalara bakmadım piyasada yeni olan "game garaj" oyun bilgisayarı aldım çok memnunum bu şekilde markaya para vermekten kurtuldum ederi neyse onu verdim *:)*