erdal acar

1 /
Anladım ki iddialara göre bu arabulucuk yapıyormuş. Diyelim ki ben kethüda beyle kavgaliyim. Gidiyoruz raconu bu abi kesiyor. Fakat şöyle bir ayrıntı var. Diyelim ki kethüda bu kesilen racona eyvallah demiyor incitiyorlar biraz.
doksanlarda, erdal acar da yönetimdeydi o aralar, yanılmıyorsam rasim karalı sezonda, beşiktaş avrupa'da iyi gidiyordu. çeyrek final için maça çıkacaktı uefa'da. erdal acar, çıktı televole'ye acarkent'teki villaları arkasına alarak, "kazansınlar alsınlar" dedi. tabi beşiktaş elendi. bir ay kadar sonra, yine çıktı televole'ye, arkasına bu kez daireleri alarak "şampiyon olsunlar, alsınlar" dedi. şampiyonluk da gitti. böyle de uğurludur.
*
Televole zamanlarında çok sık görülürdü. Beşiktaşlı hovarda. Türk halkının çoğunluğu playboy tabirini kendisiyle duymuş olabilir. Gol atana ev, araba kıyakları meşhurdu. Bir de ayşe hatun önal'ın "sarilmandan bellüü kıracan mı belüümü" şarkısında kendisine yapılan bir gönderme olduğu iddialar arasındaydı. Neyse kaydet. Tabi ayse hatun ablamiz bu iddialar ayyuka çıkınca ona değil ozan'a gönderme yaptım demişti.

Dünya sözlük magazin servisi bu kadar deyor.