erdoğan gitsin de nasıl giderse gitsin sendromu

1 /
erdoğan mutlaka gitmeli şeklinde bir düşünce var. amenna. sendrom diye adlandırılır mı? bilemem.
ve fakat bu sendromsa eğer kesinlikle şu da sendrom: erdoğan kalsın da nasıl kalırsa kalsın. (bu nasılın içinde her şey ama her şey var bu arada)
Olmadık insanların olmadık kişilere destek vermesinin tek sebebi ''Erdoğan gitsin de...'' dir. Cümle çok çeşitlilik arzedebilir, peşine türlü kelimeler dizilebilir... Bana göre en olasısı ''Erdoğan gitsin de biraz da biz sefa sürelim'' dir. Vatan millet sakarya hepsi laga luga.
Tamam gitsin de asla bir cennet beklentisi içerisine girmeyin. * cehennemin kapıları da kapanmaz, sinan Oğan hariç, o söz verdi...


Onceligim ulkemdir. Kendi icimde elestiririm, laf soylerim belki ama bu .... dis gucler ve ayni tandansli icgucler karsisinda Devletimin yaninda olurum. Tayyip gitsin diye hdpye bile oy veren zihniyeti asla anlayamam mesela. Ya neyse siyasete girmeyecektim ben, muhtarlik secimlerine kadar.
"yapılan iyi şeylere de burun kıvırmak, dış mihrakların ülke içi eleştirilerini zevkle izlemek" gibi belirtilerle kendini gösteren bu sendrom; iletişim başkanı Fahrettin Altun tarafından konuldu. joe biden'ın malum konuşmalarına ilişkin muhalefetin tavrını eleştiren Altun'un devamındaki sözleri ise; "Karşı karşıya kaldığımız şey, 'Erdoğan gitsin de nasıl giderse gitsin' sendromudur. Çağrımız, milli iradeye saygılı olunmasıdır." şeklinde.