ereksiyon

mavera, hamle, diriliş, yörünge, yönelişler... eski islamcı dergileri. yabancı kköken efekti fazla olmasa o dönemde bir dergi ismi olabilirdi. her yönden uygun bence.
devamını gör...
erkek cinsel organının kanla dolması durumu. ne yazık ki ne güç ne iktidar belirtisidir. bir süre sonra van gölünde canavar görüp kanı çekilmiş camışın durumuna döner.

olmazsa olmazdır orası ayrı da. işte öyle. iktidar dediğin avrat da olur !

bir erkeği 100 kişi ister 100'ü de alır. tükürürüm öyle iktidara.
devamını gör...
ereksiyon halindekileri kağıda dökmek iş değil
delikanlılık efendilik, gereksiz action değil.

şeklinde sansar ın bir şarkısında kendine yer bulmuş, yalnızca erkeklerde olan olay.
devamını gör...
genellikle sapıklarda olan durum. müslüman insanlarda olmayan cinsel olay. misal adam sabah akşam namaz kılıyordur ama asla cinsel organında böyle hareketlenme yaşamaz olması imkansızdır zaten çünkü o kutsanmıştır bu tür fanilerin yaşadığı hareketlenmeler onu etkilemez.

genellikle sapıklarda fazla görülür kişi eğer bir sabah kalktığında ereksiyon olmuşsa kesin sapıklık alametidir hemen kendisini hadım etmelidir yoksa düz duvara tırmanma ihtimali yüksektir.

erkeklerin cinsel organın kanla dolmasından ötürü sertleşme durumudur. tıbbi terim.

(bkz: çok edepsizim yahu)
(bkz: allah affetsin)
devamını gör...
islamcılarda karşılaşılan tipi için;

(bkz: sabah ereksiyonu)

pek bir işe yaramaz, bu tip bir ereksiyonla ilişki sürdürülmez çünkü uyarılmadan değil mesanede fazla çiş birikmesinden kaynaklanır. tabi islamcı kardeş yatsı namazının abdestiyle teheccütleri ve sabah namazını eda etmiştir ya ondan birikmiştir öyle...

edit: sabah ereksiyonu sahiplerince zamanın ötesine gönderimek üzere, hadi gayret çocuk...zamanın ötesi demişken, ya mechul x bizde de olsun böyle bir şey de ben de zamanın ötesinden edit diye bir düzeltme girebileyim yahu... hazır ekşiden de atılmışken...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.