eren erdem

1 /
aklından geçirirken bile utanması gereken açıklamalarda bulunan chp'li milletvekili. "gerek Adalet Bakanlığı, gerek İçişleri Bakanlığı ile sürece dair bilgi almak maksadıyla iletişim kurdum." demiş sildiği tweetinde. leş.
bunları gördükçe sinir krizi geçirmemek için kendimi zor tutuyorum. bu hangi seviye cahillik anlamakta da güçlük çekiyorum. ne sıfatla bilgi almak için iletişim kuruyorsun sen birader? avukat mısın? taraf mısın? vekil misin? yasama mısın? yargı mısın? bu ne sınırını bilmezliktir yahu.

böyle cahil, okuma yazma bilmek dışında herhangi bir skilli olmayan adamlarla dolu ülke. delirmemek elde değil. üyesi olduğu parti adına ben utandım.
halil sezai'nin yaşlı adamı dövmesi olayının ardından halil sezai'ye güzel bir torpil ayarlamış ve savcı yüzü görmeden karakoldan ayrılmasını sağlamış. kamera kayıtları var sesler de mevcut şiddet olayı var darp raporu da vardır muhakkak ve serbest bırakılıyor.

adalet yürüyüşü dedikleri şeyin ne olduğunu anlamayan varsa hemen chp'ye üye olun ve döverek anlatın. sorun değil eren erdem kurtarır.


Twitter hesabından açıklama yapan Eren Erdem, "Halil Sezai ile ilgili gözaltına alındığıan dair haberler gündeme geldi. Durumu yaptığımız görüşmelerle teyit ettik. Kendisi şu an ifade vermekte olup, ifade sonrası serbest kalacağını umuyoruz. Avukat arkadaşlarımız yanındadır. Hukukun ve adil yargılanma hakkının tecellisi için hukukçu dostlarımız karakoldadır. Umarım, ifade sonrası serbest kalacaktır" dedi.
türkiye ile iran savaşırsa iran saflarında savaşırım diyerek safını kanını gösteren bir insan müsveddesi. Yine yeniden CHP'nin yönetim kadrosunda yer alması şaşırtıcı mı? Kemalistlerle hadis inkarcılarının, Kur'an yeter diyen hiziplerin ve bu fitne akımlarının duayeni şianın nasıl kucak kucak olduğunu göremeyen var mıydı Allah aşkına? Nihayetinde hepsi ehl-i sünnet düşmanlığında buluşup birbirlerine koltuk çıkıyorlar.

Beraber haşrolsunlar inşallah!
terör örgütüne yardım ettiği için cezaevine atılmıştı bu şahıs. chp'ye geri dönmesi kadar normal bir şey göremiyorum. ben de gitsem dhkp-c için falan eylem yapsam hapse girsem çıksam beni de alırlar m.v. yaparlar meclis üyesi parti başkanı falan da olabilir.