erkekler

1 /
kadınlara nazaran aşırı şımarık yetiştirildikleri bir gerçek. işin ironik tarafı bunu yapanın kadınlar olması. her oğlan çocuğunun anası tarafından neredeyse bir tanrı gibi görülmesi. aşırı şımartılınca da ortaya erkeğin kadından üstün olduğu düşüncesi ister istemez çıkıyor. bu düşünce beyninin bir yerlerinde gördüğü muameleye istinaden var çünkü.

gerçi o kadar pohpolanmasına rağmen ortaya kral çıkacak zannediyorlar ama bir bakmışsın çoban çıkmış .
Dogasi geregi garip bir yaratik.

Kimisi dogasini kabullenip; olmamasi gerekenden imtina edip insan statusune yukseliyor.

Kimi ise -pff erkekler iste...

Nazan oncelin sarkisi bile var. ama sozlerini hatirlamiyorum, ayipsa ayip... sozleri kayip.
Aşağıda yer alan tüm ifadeler meclis dışınadır. Yarası olan gocunabilir.

--! spoiler !--

Düzenli olarak tepemi attırıyorlar. "Oğlum siz nasıl varlıklarsınız yahu?" diyerek birçoğunu boğaza fırlatasım geliyor soğuk su yiyip sakinleşsinler diye. Dişi olduğunu bildikleri bir insanla "nude at" muhabbetine girmeden birkaç saat konuşamayacak kadar düşmüşler artık. Hayırdan da anlamıyorlar. Bir de karantinayı libidoları için bahane ediyorlar sanki günlük hayatta tavşanları kıskandırıyorlarmış gibi. Sanki bana zeus canını sevdiğim.

--! spoiler !--
Kadınların tamamini hedef alip gereksiz genellemelerle zeka seviyesi düşük tespitler yapıldığında, kadınların da bundan rahatsız olmasını okeyliyorum.* lakin bundan rahatsız olduğunda aynı şekilde erkekleri tamamen genelleyip aynı formatta tespitler yapılınca söyle bir şaşırıyorum. Ne farkınız kalıyor acaba düşünmüyor musunuz? Sen de aynı genellemeyi aynı eleştirdiğin şeyi yapmadın mi bacım?

T: cinsiyeti erkek olanların topluluğu.
Allahın yer yüzündeki gölgesi. Her biri birer altın her biri allahın lütfu. İnsanlığın sadık hizmetkarı bayan insanlarının sevinç kaynağı. 1.sınıf insan.
kadınlara tahammül edebildikleri için takdir edilmeleri gereken cinsiyet.
he iş illegal suçlara gelirse ben orada cinsiyet ayrımı yapmıyorum, tek bir cinsi de bununla suçlayamam.
fakat genel olarak günlük hayatta bu böyle.
ve eminim bütün kadınlar da bunun farkında, çünkü her kadın tüm kadınları bilir, adil olmak gerek.