erlik

1 /
Özellikle CHPli ve hdpkk’lı trollerin saldırdığı fenomen. Hdp’li teröristler ifşa edip Almanya’da bulunan terörist köpeklerin önüne atma uğraşındalar.
Az önce bir yayında "hdp pkk türk kürt" tartışması vardı. Diğer konuşmacıların saçmalamalarını hiç aktarmayacağım ama jahrein dedi ki (özetle) : ya ben hdp'ye güvenmiyorum. Bunun çözümü hdp'ye gideceksin kardeşim sen pkk ile arana mesafe koyuyorsan gel koymuyorsan hadi bak işine. Aslında mantıken güzel bir yaklaşım ama lise milli güvenlik dersinde etkili olabilecek bir konuşma. Bu durumun yüzlerce başka parametresi ve geçmiş öyküsü var. Cidden bu kadar basit bir yaklaşım tarzına sahip.

Erlik ise videolarıdan ve yayınlarından anlaşılacağı üzere bilgili ve donanımlı bir kişi. Bu ortama nasıl tahammül ediyor ilginç gerçekten. Gerçi birisi küfür edip kapattı kendisine.

(bkz: Erlik'in bölücülere bela olması)
tarikatlar konusunda iki video yapmış. ikincisini daha çok beğendim. Bütün problemlerin kaynağı yine itikad diyorum. biri bitmeden diğeri ahtapot gibi sarıyor her yeri...
son videosunda hdplileri sağlam hoplatmıştır. bu kadar az izlenme ile kudurtuyor biraz daha gündeme gelse canına bile kastederler bu adamın. şükür ki kimliğini hala gizli tutuyor.
Yılmaz güney'in nasıl bir ruh hastası, karaktersiz, şerefsiz bir oyuncu paçavrası olduğunu, yaşadığı güç zehirlenmesinden keyfi olarak devletin hakimini öldürecek seviyeye gelmiş biri olduğuna dair hazırladığı video'dan ötürü romantik solcuların tepkisine maruz kalmış youtuber.