eşine hanım tavsiye eden kadın

1 /
sibel üresin'den başkası değildir.
dini kısmını bir kenara atıyorum, değil tavsiye etmek, böyle girişimde bulunanı da, tavsiye edileni de, tavsiye almaya yelteneni de büyük ihtimal, yok hayır işkence yöntemlerimden burada bahsedemem.
çok karışık bir durum olmakla birlikte şunu da ifade etmekte fayda var.
bon dort oş konosono socok bokmoyorom yoo diyemeyiz ki muslumansaniz zira ayet var ayet. (bkz: nisa 3) ama bazı kadınlar kiskancligin son evresini yaşayıp nerdeyse ayeti inkar ediyorlar özellikle müslüman takılan hanımlar.
bayanlara bi soru .. icimizde ucunda olum olan bi hastalığa yakalanip eşinize ikinci evlilik yapabileceğini söyleyecek kaç bayan var ? bir tanıdığımdan biliyorum kız daha 20 li yaşlarda ve malesef kanser esine daha çok geçmeden böyle bi teklifte bulundu zaten kocası da reddetti. zaten esiniz sizi gerçekten seviyorsa aklından boyle bir şeyi geçirmez özellikle böyle zamanlarda git bence önemli olan geride birakacagin eşini biraz düşünmek ve razı olduğunu belirtmek. yoksa kolay kolay kimse henüz hasta vs sıkıntısı yoksa 2. eşi pek kabul edemiyor en azından türkiyede bu böyle.
kendi öldükten sonra eşinin şehvet duyarak aldığı kadının çocuklarına üvey annelik etmesi yerine kendi seçeceği annelik özelliği olan bir kadına çocuklarını emanet etmek isteyen kadındır. ay aslında camdandır kitabı bu durumu konu almış.
hülya koçyiğitin oynadığı bir film vardı, ha orada olandır. kadın meme kanseri oluyordu ve ölmeden kocasına dul komşusunu tavsiye ediyordu felan. saçma sapan bir anneyi filmin sonunda yılın anası seçiyorlardı bir de. işte bunlar hep çividir.