eski sevgilinin mesaj atması

1 /
cok masum bir eylem gibi gorunebilir. bu konuda cok tecrubeliyim diyemem ama eski sevgili denilen sey, zamaninda cok sevip su an muhtemelen ciddi pismanlik ile ciddi nefret arasinda kararsiz sahistir bence.
eski sevgilinin mesaj\mail\haberci ile hatir sormasi hayra alamet degildir. cok buyuk ihtimalle degildir.
bu konuda konuşmak istemiyorum..

kendini hala eski sevgilisinin hayatında gören, kendine orada yer edinmeye uğraşan düşüncesiz insanın yaptığı aptalca davranış. densiz, pislik, aptal.
bünyenin anasını ağlatıyorsa eski değildir o, çok saçma böyle geçmişten gelen mesajları kabul etmeyin, silin, engelleyin o numaraları.

ezik ezik kızlar sizi kafalıyor haberiniz yok, aşkom sen başkasın, senle ne güseldik. unutamıyorum o günleri. keşke böyle olmasaydık...

ühü,

sazan avı.
bir mesaj alındı ifadesi ile başlayan,yaa yine hangi saçma sapan kampanya haberi acaba sorusuyla devam eden,mesajı okumakla beraber bir on dakika sersemleten süreçtir.genelde;
uzun zaman oldu biliyorum ama,
bu mesajı atmakta çok düşündüm ama,
seni rüyamda gördüm de,
nasıl olduğunu merak ettim de,
gibi klişeler içgit durumda en güzeli "ayyy slk yaa" diye düşünüp yolunuza devam etmenizdir.
perde no ii,

sazan avı amacına ulaşır, oğlanımız tuzağa düşer,

haklısın meleğim, aslında ben de seni hiç unutmadım. hep aklımdasın. keşke böyle olmasaydık, keşke devam edebilseydik? (sonda soru işareti olcak soru cümlesi olmasa da)

kızımız vazgeçilmez oldugu yönündeki kibirini bir güzel tatmin edecek o sırada, zaten muhtemelen yeni oğlanla küstüğü zaman mesajı atmıştı, eski oğlan cevap veresiye çoktan barışmışlardır,

cevap gelir;

- :)))9))

dünyanın en güzel köpeklik örneğidir. haysiyetsizliktir hatta.

kimisi zamanında bıraktığı sevgilisini tekrar sevmeyle yapar bunu, kimisi hata yaptığını düşünüp vicdanını rahatlatmak uğruna yapar. tabi bunlar güzel görünen mesajlar için.

yoksa laf sokmak için dilediğinizce atabilirsiniz. atış serbest orda.
sevgili edinip sonra o sevgiliden ayrılan ve başına bir sıfat ekleyerek hala aynı kelimeyi kullanan ve bunu birden fazla kişi ile yapan insanların yaşadığı problemdir.yıllarca,aylarca,günlerce emek edip sonra o emeği hiçe sayıp ahde vefayı gözardı edip sanki dünyanın en kötü kişisi gibi davranan kişinin yaşadığı git önemlisi de sevdiğinin eskimesine sebep olan olayların hala kesinleşmemiş olmasıdır. mesaj atan kişi ile girilmeyen diyalog, netleştirilmeyen konulardan dolayı oluşan problemlerin iki taraf içinde oluşan eski sevgiliyi yıpratmasıdır.