eski sevgilinin mesaj atması

3 /
Boşta kalmış, yoklama çeken,kafası karışık insan işi. "iyi misin?" Hiç sekmez bu soru. bazen de Rüyamda karışık gördüm iyi misin diye sorarlar. Defteri kapanmış ilişki sonrası, iletişime geçmek acizlik.
sözlük mü ''kırık kalpler oteli'' mi belli değil. yurttaşlar, romalılar. bitmiş bir ilişkinin ardından öyle 48 ay filan geçmemişse ilişki bitmekle beraber, insani duyguların da ölmesi beklenemez. insanoğlu dediğin şey damızlık buğur değildir ki dişinin üstüne çullanıp sonra yoluna devam etsin.

nasılsın, iyi misin demek duruma göre sevişecek kimse yok, el at da şunu bir yükleyelim anlamına gelebileceği gibi bazen merhamet, bazen saygı, bazen de sadece nasıl olunduğu merak edildiği için atılan bir mesajdır. karşınızdaki kişinin hangi niyette olduğunu eğer bir kadınsanız siz çok iyi anlarsınız. saygıyla cevap verilir yahut konuşulmak istenmediği belirtilir. iyi dileklerden sonra herkes yoluna devam eder. döşü gıllı yiğidim, sırma saçlarımı unutamadı anlamına gelmez. erkekseniz de sakın o toplara girmeyin. bir kadının ne idüğü belirsiz bir heriften alacağı intikamın ''eskimo biraderi'' haline getirmeyin kendinizi.