etik dışı oylama

1 /
Tekrar bu sebepten ban yemişim. Bu arada uzaklaştırılma sebebi de cezalar sekmesinden görülüyormuş hakkını yemişim modoşların. Takıldığım konu ise etik dışı oylamadan ilkinde 10 gün ikincisinde 3 gün yemişim. Demek ki ilkinde hunharca eksilemişim. Halbuki kasten bir yazarı sürekli eksileyecek biri de olmadığımı düşünüyorum. Bir daha aynı şekilde uzaklaştırılırsam komple gideceğim. Ben gidersem buradan eksilmez, burası da bana bir şey katmıyor.
sözlükten uzaklaştırılma sebebi.

10 gün bu muhabbetten ötürü uzaklaştırıldım. sistem otomatik galiba ve nasıl bir çöp sistemse daha eksiyi basar basmaz çıkış yaptı hesaptan. düşünüyorum kimi seri eksiledim diye cevabı bulamıyorum. bir arkadaş şu sistemi bi anlatsın da bilelim biz de nasıl çalışıyor. ben gıcıklık olsun diye birini seri eksiye bağlayacak biri değilim. sözlükte en sevmediğim yazarlara bile doğru ve iyi bir yorumunu gördüğümde artıyı basarım. bir de şu var: diyelim ki o gün girilen entrylerin çoğu artı alacak kalitede değildi ve birçok da bana göre saçma, yanlış veya kötü yorumlar gördüm hepsine de bastım eksiyi. bu etik dışı mı? misal bir yazarın yorumunu eksiledim ve sonra başka yorumları gezdim artıladım vs. ve eksilediğim tüm yorumlar da tevafuk bu yazara ait bu da mı etik dışı?

bu 10 gün cezayı niye yedim bilmiyorum. bu kadar basit ve saçma olamaz bu ceza işi. ne yapayım gönlünüz olsun diye artıdan başka oy kullanmayayım mı? kaldırın o zaman eksi oy tuşunu herkes birbirini yağlasın.