evet diyorum doğdu güneşim

1 /
Söyleyen çocuk meşhur olmuştur. Hayrettin el attı bir video çektiler. Sonra yolcu 360 videolarında oynadı. Umarim kaziklanmiyor, hakkını alıyordur. Çeşme akarken doldur ulen. Furyan bitmeden.

T: son günlerin popüler repliği.
yeni bio güncellemesi.

taktım ben bu konuşmaya ya, yine mi aynı güneş efendim.

o yastıktan kafamı kaldırıyorum efendim, hani bakıyorum güneşe: evet diyorum doğdu güneşim.
Konuşmasa sırf Bakışlarından bile çözeceğim tipleme. üstümü başımı giyiniyorum, sağlam bi kavaltı. (H yok) Yırtma pesinde yolunda. Kabuğu kırmak istiyor. Bonzaili, flakkali semtin uzağında olmak istiyor. Belki kullanmistir en olmadı cigara kesin var. (Sigara degil) bitirimlik de mevcut. Kadınla konuşurken şeklini ortaya koyuyor. Bir şekli var. Uyanık hayta. Makaracı.
her izlediğimde kilitleniyorum, muazzam.

sabah uyandığımda nasıl hissediyorum? o yastıktan kafamı kaldırıyorum efendim, hani bakıyorum güneşe: "evet" diyorum, "doğdu güneşim." tık elimi yüzümü yıkıyorum, güzel bi' şarkı güzel bi' banyo. cık üstümü başımı giyiniyorum, sağlam bi kahvaltı. modumu yakalıyorum, tabii. yani bu gidişat çok kötü gidişat efendim. türkiye'nin ekonomisi nanay. geleceğimiz hani ticaret olur, meslek olur hani. sonuçta bi' mesleğimi var çok şükür. hani her sanata da saygı duymak lazım. ben çiçekçiyim, vatandaşa sevgi tılsımını yansıtıyorum.

git