evin içinde bazı eşyaların kaybolması

1 /
Başı çorap çeker. bariz şekilde eşinin olmayışından bunu farkedersiniz. Ama artık evde kendim kaybolsam farkında olamayacakmışım gibi, anlamsızca bir şeyler yok oluyor ve ben umursamıyorum.
Canları sıkılan üç harflilerden bilinen hede. Ki bence de öyle. İşsiz yaftası yapıştırarak kendileriyle ters düşmek istemiyorum fakat durum bu. evİn tam nizamda, derli toplu olmadığını kabul ediyorum. Dağınıklık içersinde bir şeyler her zaman kaybolabilir Ama bu kadarı da fazla artık. Her gün bir şey kayboluyor ve bazen saatlerce bazen de günlerce bulamıyorum. Daha uzun süre bulamadıklarım da var. misal iki ay oldu iki gözlü koca kalemliğim kayıp. Ben onu büyük diye çantama koyup okula götüremiyordum nasıl sakladınız vicdansızlar. Neyse, Lütfen geri getirin.
genelde hep ufak tefek şeyler kaybolur. mesela tel tokalar, dikiş iğneleri, v.s. bu tür ufak tefek şeylerin üstüne sinen enerjimiz çok yoğun olduğu için başka boyutlara geçip ortadan kaybolduğunu düşünüyorum. mesela tel tokalarla dolu bir gezegen yahut dikiş iğneleriyle dolu bir başka gezegen.
o kaybolan şeyi bulamamak, en gereksiz zamanda da evin her yerinde görmek ve ilk gördüğünde de şaşırarak bu burdamıymış. aradığım zaman bulamam aramadığım zaman en gereksiz yerde görürüm dersiniz.