eyjafjallajökull diyemeyen izlandalı

sözlüğe benden bile sonra girmiş olduğu halde «6 kişilik ekibimle tanım bombardımanı yapıp bir milyonuncu tanımı ben kapacağım» diyen çılgın yazardır.
bırak da eskilerden biri kazansın değil mi, 10 bin dolar için değer mi? *
devamını gör...
fifa'nın değerini anlamış oyundan anladığı belli olan yazar. lakin senin elinde sony gamepad varken biraz zor olur ben logitech g105'imle sana kafa tutamam. ama yenilirsen senin bahanen de hazır dostum; kol bozuk diyerek sıyrılabilirsin durumdan. *
devamını gör...
gittiği uzakdoğudan anektodlar sunan yazar. daha çok yazsın temennim.kendisi ile kuala lumpur da bir döner salonu açmak önerisi getirebilirim. ne der ? malaylara damak zevklerimizden hangisini alıştırabiliriz?

-singapur'da daire fiyatları nedir. gittiğinde soruversin bir zahmet.
devamını gör...
tanıştığıma çok memnun olduğum ve sigarasını bitirmek zoruna kaldığım arkadaş. muhabbetine doyum olmadı, inşallah tekrarı nasip olur.
devamını gör...
kendisi, dünyanın küçük olduğuna kanıttır. bir tek entry'den tanıdı ya la beni.

edit: yüzümde tebessüm oluşmuştur.
devamını gör...
yanıbaşımdaki trileçe yapan mekanı keşfetmemi sağlayan çok değerli yazar.tanımlarını da ilgiyle takip ediyoruz efenim.*
devamını gör...
bir hi bile demedigimi fark ettiğim icin utandıgım abimiz. kusura bakmasın gözümüzden kacmış. halbu ki ilgiyle okuyoruz tanımlarını. gec de olsa hos gelmistir cogito ya...
devamını gör...
japoncaya yeni başladım ama imzası i ile başlayıp su ile nitiyor olabilir tam emin değilim.
devamını gör...
(#1200758)

tavsiyelerine uyup gideceğiz, fekat ola ki, misafirlerimiz beğenmezse hesabı kendisine havale edeceğiz. * nickinin anlam ve önemini kişisel web sayfası ile birlikte değerlendirince bir anlam ifade ediyor gibi.

devamını gör...
kendisiyle aynı okulun aynı anarşistliklerini paylaştığımız yazarıdır. üst dönemimizdi.
devamını gör...
kamuoyuna açıklanmış eldeki maç programını herkes yazar dediğim kişidir.

dostum sen bize final maçının tarih ve saatini yazsana.

tabii ki finalist takımların isimleri ile beraber.*
devamını gör...
sayesinde sözlükten dünya kupasını takip edebildiğimiz yazar. o da olmasa maçlara değinecek yok.*
devamını gör...
haziran ayında girdiği 1550'den fazla tanımla sözlüğe en çok katkı yapan 2. yazar olmuştur..

dünya kupası yaramış belli!
devamını gör...
zamanında bana "sıkıyorsa gel yanımda söyle" diyerek eziyet çektirmiş yazar kişisi. şimdi ise sadece bakışarak yaptığım espriyi anlayabilen ve karşılık veren nadir insanlardan. *.
devamını gör...
iftarda nick konusunda biraz sıkıntılar yaşadı, sadece deniz kestanesi diyip olaydan yırtmaya çalışıyordu ama yırtamadı. ayrıca bimden gelen bir poşet çikolatayı alandı galiba. *
devamını gör...
ya adam bildiğiniz brad pit'in türkiye şubesi...

adama bize zulüm etmek için izlettiği eraserhead filmi yüzünden atar yapmayı planlıyordum kasları görünce abi diyesim geldi...

çok cana yakın bir kardeşimiz... başka zirvelerde buluşmak dileğiyle...
devamını gör...
kendisiyle sinefil cemiyeti ile başlayan sohbetimiz vesilesiyle sözlükten tanıdığım kimse olmadığından zirve öncesi zirveye gelmesi hususunda iletişime geçmiştim. zirveye dahil olması bu nedenle ayrı bir merak konusuydu. artık kullandığı mahlastan mı yoksa başka bir nedenle mi bilemiyorum kafamda yarattığım resimden tamamen farklı biriyle tanışmış olmanın şaşkınlığını yaşamış olsam da çok çabuk kaynaşma imkanı bulduk. tüm zirve boyunca sürekli bir arada olma imkanına sahip olarak sinema konusunda epey etkili sohbetler yaptık. özellikle tabu maçında rakip takımda olmasıyla ayrı bir heyecan yaşadık. kim ne derse desin ben bu mahlasın kendisine yakıştığını düşünüyorum ki hikayesi ile amiyane tabirle ziyadesiyle yardı. davete icabet ettiği için kendisine teşekkür ediyorum.
devamını gör...
getirdiği şerbet efsaneydi yalnız. ailecek ellerine sağlık.
devamını gör...
zirveye gelip kendini "merhaba ben mdk" diye tanıştırdığında verdiğim tepki "nasıl yani, abi sen nasaria değil miydin" şeklinde oldu. çünkü daha evvelki rical-i cogito buluşmasında tanıştığım nasaria'dan başkası değildi kendisi, meğerse duruma uyanamayan ender kişilerden biri benmişim. getirdiği bim poşetinin içindekileri önce seyyar bir nargile yapmak için kullandı, baktı olmuyor millete dağıtma kararı aldı.
devamını gör...
temmuz ayında girdiği 371 tanımla, geçtiğimiz ay sözlüğe en çok içerik kazandıran 19. kişi olmuştur.

o kaslar boşuna değilmiş meğer...
devamını gör...
bugün sıkı takipçim olmuştur, hemen her tanımımın altına beni aydınlatacak! bir şeyler yazmaktadır. söylediği kadar bakımlı olduğunu sanmıyorum. (bkz: sana kız mı yok)
devamını gör...
kendisiyle herhangi şekilde tanışmadığım, hatim grubu dışında özelde de çok fazla muhabbetimizin geçmediği, buna mukabil her halinden samimiyet fışkıran, kendisini çok güzel ifade eden, hiç sıkılmadan takip edilebilen bir yazar kardeşimiz.

bu dünyada da ahirette de mutlu olasınız değerli kardeşim. *
devamını gör...
( #1360807 )

bizim verdiğimiz vergiler o zaman ayakkabı kutularına girmiş... he mi yavrum?

yok girmedi diyorsan ee nereye gitti olum bizim vergiler?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.