ezgi asaroğlu

ahu türkpençe gibi sade/güzel bir yüzü var. onun gibi ezgi asaroğlu da bilincinde hiçbir zaman femme fatale olamayacağının. sanki bundan da biraz müzdarip.
devamını gör...
sözkonusu twitter hesabının fake olduğunu düşünmekteyimdir. hem dayak yeyip hem kovulmak. gerçi dizi de absürt zaten böyle şeyler olabilir mi ki acep?
devamını gör...
son zamanlarda yüzünde bir değişiklik farkettiğim kişi. göz altları çökük ve elmacık kemiklerinin üzeri şişkin. bir kaç sene öncesine kadar pürüzsüz bir yüze sahipken son zamanlardaki bu değişimi bende onun alkol bağımlısı olabileceği kanaatini oluşturdu. dizide çıkardığı tatsızlığın nedeni de bu bence. düzgün ve dengeli düşünemiyor, gece hayatı yaşıyor ve beyin melekeleri tam anlamıyla yerinde değil. diziden ayrılırsa ya da kovulursa mutlu olucaz.
devamını gör...
göz altının çökük, elmacık kemiklerinin üzerinin şişkin olmasının bir çok nedeni olabilecek oyuncu. varsayımlarla harekete ederek insanlar hakkında yorum yapmamak lazım.
devamını gör...
o muhteşem* oyunculuğuna doyuracak milleti anlaşılan, 3 sinema filminde oynayacakmış... hepsinde aynı surat ifadesiyle oynamazsa çok şaşırırım, şaşırt beni ezgiiii.
devamını gör...
leyla ile mecnun'un asıl leyla'sı olarak herkes hâlen bu hatunu arıyor. "ezgi'ydi bence abi sonrası yalan diyor."
ama ilk leyla melis birkan olsaydı bu kez de "melis'ti abi sonrası hikâye" derdik belki.

benim şahsen öyle bir takıntım yok. ama dizi bitmeden ilk ve gerçek leyla ile ilgili bir şeyler olacaktır illa.
küçük bir ihtimal ezgi asaroğlu'nun 1 bölüm için diziye gelme ihtimali olduğundan söz ediliyordu. fakat olmayabilir de tabii.
devamını gör...
ayrıca daha evvel kızlar yurdu, menekşe ile halil gibi dizilerde oynamıştır.
fakat ben kendisini ilk olarak hatırla sevgili dizisinde beren saat'in canlandırdığı yasemin karakterinin kızı rüya rolünde hatırlıyorum.
devamını gör...
leyla mecnunun ilk bölümlerinde oyunculuğu sırıtan, zamanla alışan ve tam zirvede iken kovulan oyuncu kişisi.

sen gittikten sonra çok güzel malzemeler olmasına rağmen gözler hep seni aradı be ezgi.
diğer erkek kılıklı iki leyla ise diziye limon sıktı hep.
devamını gör...
instakram hesabında sahil kenarında çimlerde oturan şalvarlı takkeli adamlar ve onların önünde oyun oynayan yine şalvarlı çocukların fotoğrafını paylaşıp altına "istanbul 2014" gibisinden bi yazı yazarak kendince bi haltlar yemeye çalışan zavallılardan biri.
devamını gör...
kendisine küskün olduğum oyuncu.

tamam iyi bir oyuncu değildi başlarda ama sonradan ısınmıştı rolüne. onun gitmesinden sonra hep bir şeyler eksik kaldı l&m'de. hep gözler onun dönmesini bekledi. ah burak ah, kesmeyecektin ezgiyi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.