fahrettin koca'nın vakaların artışından 84 milyon vatandaşı sorumlu tutması

1 /
hadi ya o iş öyle miymiş söylemi.

sayenizde karşılığı olmaksızın geceli gündüzlü covid pozitif hasta bakarken daldan dala atlatmış olabilirim virüsü, benim ailem yoktu çünkü, günde on test yaptıramadım kendime, yani ben olabilirim gerçekten de bilemiyorum...
Akp'nin en iyi bildiği şeyi yapmasıdır: yetki deyince ver allah ver hepsi benim olsun, sorumluluk deyince "rabbim ve milletim beni affetsin."

Aynen fahro the big aynen.
Ya kimi suçlasaydı? Gerçek suçluyu; pandemi süresince tüm kararları alanı ve pandemi sürecini yöneteni mi suçlasaydı? O zaman da istifa ettirilirdi. Kendince haklı.
sağlık bakanının, hadi 1 yıldır yalnızca zorunlu günlerde işe giden, iş yerinde her türlü kurala azami dikkat eden, onun dışında market dışında bir yere gitmemiş beni geç, 1 yıldır hiç bir yere gitmeyen, torunlarını görmeyen, çocuklarına sarılamayan annemi de vakalardan sorumlu tutması olayıdır. haksızlığın dik alasıdır.
herkes annem gibi olsa 2 hafta içinde virüs silinir giderdi yeryüzünden. ekonomi de çökerdi o ayrı *.
Dünyanın her yerinde başarının da başarısızlığında sorumluluğunu kim karar veriyorsa o alır. Kendisi çıkmış Erdoğan tensip buyurursa diyor. O zaman delikanlı gibi çıkıp sorumluluk onda diyecek. ya da susacak. Güzel bir adam olabilir. Ama Erdoğan herkese yaptığı gibi onu da kullanıp atıyor. Türkiye'de sorumluluk almayan tek kişi o.
Valla sorumlusu ben değilim bakanım 1 yıldır gemiden dışarı çıkmıyorum...

Hiç kongrelere katılmadım, çeşitli bahanelerle sokak sokak dolaşmadım, açılışlara katılmadım, mitinglere gitmedim, camiye bile gitmedim, alemlere akmadım, cenazelere ve düğünlere katılmadım, evde partiler düzenlemedim, yasakları delip kafama göre gezmedim, maske, mesafe ve hijyen kurallarına sadık kaldım. Valla beni sorumlu tutamazsın bakanım, allah'tan kork...