farmasi kaş kirpik serumu

1 /
Zaten fersah önyargılarım vardı bu markaya. Daha sonra Geçen haftalarda lgbt mevzuları sebebiyle ortalık karışınca bitti gözümde.
Sadece bu marka değil, yan ürünler dahil Alın sarımsak kullanın daha iyi.
bu markanın aldığım bütün ürünlerinden memnun olduğum için eminim ki başarılı bir ürün. bitkisel içerik, cilde zarar vermeyen ve hayvanlarda test edilmeyen, üstelik yerli ürünleri olduğu için tercih sebebi.
Arkadaşımın hediye edip kesin bunu kullanmalısın dediği ürün. Evet kendim akıl edemedim kaşlarımın dökülmesinin çözümünü. Sonuç olarak ben de işe yaramadı. Muhtemel üründe sıkıntı yok. İki gün kullanıp üç gün unutunca sonuç bu.
ya yemin ediyorum insan kınadığını yaşamadan ölmezmiş. çok yakın bir zamana kadar kaş-kirpik serumu kullananlarla inanılmaz dalga geçerdim. sırf 2 mm daha uzun kirpiklere sahip olmak için çekilen herhangi bir çile inanılmaz anlamsız gelirdi. sonra karantina boyunca görüşmediğimiz ofis arkadaşımla karşılaştım ve algılarım değişti. kızın kirpikleri göz kapaklarına değiyordu neredeyse... ona buna burun kıvıran şahsımın dibi düştü resmen. hem-men sordum tabi o kirpiklerin sırrını. Meğer bu serummuş... aldık biz de bakalım... kıssadan hisse, büyük lokma yiyin büyük lokma konuşmayın.
Arkadaşım kullandı bir bebek bezi parası harcamış üstelik hiçbir faydasını göremedi. Bende baktim kirpiklerine, şahidim yani bende göremedim yeni kökler filan.

Tanim: avon usülü satiş yapan firmanın çok övülen bakim ürünü.
Normal şartlarda dökülen kirpiğin yeniden çıkması yaklaşık on beş gün sürmektedir. Bu süreyi kısaltmak için kullanılan besleyici serumlardandır.
Kullanıldığı sürece işe yarıyor. Ben üşendigim için iki gün kullanıp kenara atıyorum. Yine de etkili olmuştu. Badem yağı da güzel besliyor aslında ama yakıyor tabii.