fernando muslera

1 /
artık 35 yaşına girmiş eskiden iyi olan kaleci. millet ronaldo yu 30 u geçti diye harcıyor.
süper lig de hakemlerin etkisi belki bir şey yapar. avrupa da 4 lük 5 lik olup duruyor uzun süredir.
kendisine olan sevgi ve ilgi kimisine rahatsız edici boyutta geliyor. Dün ki psv maçındaki hatalarından sonra daha net fark edildi bu vaziyet sosyal medyada.

Nando efendi, kaleciliği ve sporcu duruşu ile sadece Galatasaray'ın değil Türk futbolunun da son 10 yılına imzasını atmış birkaç isimden birisi.

Galatasaraylılar için ise çoktandır metin Oktay, hagi, (fetöcülüğü bir tarafa) hakan şükür gibi sembol isimlerden birisi. Turnusol diyorlar ya bir galatasaraylının gerçekliğini nando'ya bakış açısı üzerinden kolayca ölçebilirsiniz.

getirdiği şampiyonluklar, yaşattığı mutluluklar değil sadece, kimlik bunalımı yaşayan üç büyük rotasyonu adamcıkların istikrarsız, sahada göstermelik hırs üzerine kurulu dünyalarından ve futbol anlayışından apayrı sporcu mizacıdır onu kültleştiren.

hatalarınla takım ķüme düşme potasına girse yine de hakkın ödenmez nando efendi.

Ailenin seni kundaktayken bıraktığı Uruguay ormanlarında sütünü içerek yetiştiğin panter analarına selam olsun.
Uzun süre sakatlanması, Galatasaray'ın şampiyonluğuna mal olan kaleci. Kaleye tekrardan geri dönünce, gese'nin şampiyonluk umutları tekrardan zirve yaptıydı. Bizim kalede olsaydı, muhtemelen Nisan ayında şampiyonluk turu atmıştık. Tabi iyiki kalecimiz değilmiş. Böyle daha eğlenceli oldu şampiyonluk.
2020-2021 Türkiye süper ligi jeneriklik goller youtube videoları için son 5 - 6 haftadır yoğun çaba içerisinde.

Çok klas, güzel goller yiyor allah var.. Hayır alışıkta değil maç başı 2,3 gol ortalamasına bir heyecanlı da hani. Lakin iyi kalecidir, çevresi kötü..
sözleşmesini çaykur rizespor'dan 4 gol yiyerek kutlayan büyük eldiven. böyle devam reis. sen mi kurtaracan galatasaray'ı. sinyor ile abdürrahim uğraşıp dursunlar.
Galatasaray’ın file bekçisi.

Fenerbahçeliyim. Ama bu adam karakterli, işini çok iyi yapan, kaostan hep uzak durmuş gerçek bir efsanedir. Saygı duyulması gereken de bir futbolcudur.