fethullah gülen

1 /
Türkiye'nin Yunan adalarını "işgal etmekten" söz ettiği şeklinde asılsız iddialar ortaya atan Gülen, "Herkes olduğu yerde durmalı. Yunanistan, her zaman dünyadaki tüm kültürlerin gelişimi için bir dayanak olmuştur." sözlerini sarf etti.

Açıkça Atina'dan yana taraf olan FETÖ elebaşı, "Yunanistan, çok sayıda insanı ağırlayan küçük bir ülkedir.

Bu son derece önemli bir şey ve herkes tarafından kabul edilmeli. Bazıları atmosferi bozmak ve suları bulandırmak için çok çaba harcıyor." dedi.

git
geberdiği iddia edilen necis varlık. insanlık tarihinde yezidden sonra en necis varlıktır kendisi. belki yezidi de geçebilir tam emin değilim. şimdi yezid benzetmesi yaptım diye tayyibi hz hüseyin yerine koyduğumu zannedenler olabilir, haşa. tayyip hz hüseyinin tırnağı olamaz. fetoşu yezid yapan yezidle aynı zihniyete sahip olmasıydı. yezidin gayesi hz hüseyini şehid etmek değildi. ehli beyt üzerinden hz muhammed'in itibarına saldırmak istiyordu. kasıt hz hüseyin değil hz muhammeddi. feto'nun da kastı hz muhammeddi. kainat imamı ifadesi başka ne anlama geliyor zannediyorsunuz?

bir gün bu melun dedi ki; ahirette isterim allah beni bir yere koysun, tüm celaliyetini bana göstersin. ilginçtir böyle bir şeyi enbiyadan isteyen hiç olmamış. adama bak. kendini enbiyadan, hususen hz muhammedden daha üstün görüyor. cebraili takmamalar, muhammedurrasulullah lazım değildir demeler. bunların hepsinin altında kendini hz muhammedden üstün görme var.

bu melunun cehennemdeki halini gören firavunlar, nemrutlar allah'a sığınırlar. öyle bir azap bunu bekliyor.