fetö'den sonra sıra diğer cemaatlerde

1 /
fetö'nün başına inen balyozun sebebini çözemeyen kişinin düşüncesi.

adamlar din yoluyla devlete ihanet edip paralel yapı oluşturmak suçuyla yargılanıyor. diğer cemaatlere sıranın gelmesini söylediğinizde onların da böyle bir suç işlediklerini ispatlamanız lazım. eğer zaten böyle bir şey varsa o hangi cemaat olursa olsun gözünün yaşına bakılmasın, gavurla iş tutup devletine ihanet etmek ne demek, ezilsin kafaları.

ben hep 50 liralık yakıt aldığım için, sırayı takip etmek de umurumda olmuyor haliyle. önemli olan petrol fiyatları. ama fakat!! facebook'ta ziyadesiyle paylaşılan önce yahudiler için geldiler, sonra solcular geldiler vs. menkıbesini bilmediğimin düşünülmesini de istemem.
fetö dışında akp karşıtı cemaatler listesi boş küme teşkil ettiği için anlamsız bir sav. ama nedense çok seviyor fetöcüler bugün bana yarın sana demeyi. kimseden yüz bulamadılar ya. bir allah'ın kulu da, fetö haklı demedi ya, ondan ibaret bütün olay...
kemalistlerin yıllarca yapmak için uğraşıp didindiği işi hitama erdirmiş olursunuz. ideolojik ata'nız olan kemalizme bu kadar olsun iyilik yapmak vefa borcunu ödemektir.

hem zaten mgk'da bunun sözünü vermişti hükümet. hadi bakalım kolay gelsin bir acayip zor yarış...
böyle düşünenler nerde birlikte hareket eden müslüman topluluğu varsa dağıtmak niyetindelerse îmanın dini tecrübe delilini açıp okumalılar ve sessizce oturmalılar.
bir diğer nokta, peygamberimiz zamanında müslümanların bir kısmı savaşa gittiğinde bir kısmı ilimle meşgul olmaya devam etmekteydiler. mesela (bkz: mute savaşı). onun için elin bilmem kim ruhban okulu okul açıyorsa diyanet vs i de okul yurt vs açsın.