fotoğraflarla ümit besen tahlili

1)

ee işŸte geldik istanbul'a. tarabya'yla tanışŸtık. cillop gibiyiz. romantiğŸiz. ay lav yu be. ben aşŸk adamıyım be abi. işŸte şŸen şŸakrak bakıyorum hayata. umudum var. yenecegim seni istanbul. tebessümle, aşŸk ile yenecegim seni.

2)

isyanım var lan. yangın olur biz yangına gideriz. ne işŸ bu ya. aşŸkla yanıyorum dedik tavernada yangın çıktı. bundan sonra tavernanın yangın söndürme ekibindeymişŸim. hay Allah. bak moralim bozuldu şŸimdi .neyse çaktırmayayım hafiften ince bir gülümseyeyim. ama şŸikayetim var be abi. neyse şŸemsiyeye de gül taktik romantik adamım arkadaşŸ. hehhehe.

3)

bulutların tepesindeyim arkadaşŸ. şŸikayetim var dedim duyan olmadi. aha da çıktım yücelerden sesleniyorum kah kuşŸlarla muhabbet ediyorum kah ucaklarla yarışŸıyorum. yorgunum ama dünyayı daha bir net görüyorum. insanlar bir karinca misali. çözdüm olayı. karınca gibisiniz ey insanlar. hep bir koşŸusturmacanın içindesiniz. ben ise yücelere çıktım. aşŸk ile huzur ile bulutlarin tepesinden rabbime sesleniyorum şŸikayetim var ya rab. dünya baska biçimde. dünya huzursuz, dünya aşŸksiz ya rabbi. ama ben içimdeki aşŸkı söndürmedim ya rabbi. yüce gökyüzünden huzurla sana sesleniyorum.i syan degil bu.a ma kullarindan sikayetciyim. aşŸığŸım. aşŸk adamıyım ben.

4) http://www.iyi-resimler.com...

karşŸı koyulmaz iflah olmaz bir romantiğŸim ben. kaptim iste manitayi. yaptim seklimi. saçlarıma bak durusuma bak. manitaya bak nasil memnun hayatindan. nasıl da memnun nasıl da salgılamışŸ seratonini. immm cok keyifliyim be haci. olay budur hacı abi. antidepresanım ben antidepresana gel.

5)

evlendik mutluyuz. ee boşŸuna yedirmedik biz pamuk şŸekerleri. bakın yüzümdeki ifadeye anlayın gençler halimi.

6)

terketti beni. olgun adamım ben. her türlü acıya hazırlıklıyım. hayata kafa tutarım. isyan ederim. ama salakça değŸil. yenile yenile güçlü oldum ben. bak takmıyorum. öldürmeyen güçlendirir beni. şŸimdi beste yapmalıyım. her aşŸk acısı bir bestedir hayatimda .şŸu bakışŸlarımla, şŸu gözlerimin acı acı gülüşŸü var ya iste o cevabimdir beni o gece terkeden vefasıza.

7)

yılların ümit besen'iyim .parayı da indirdim Allah'a çok sükür. ee tarzimiz, şŸeklimiz ortada. belirli bir saygi ve sevgi ortamı da sağŸlamışŸız. eee artık bu dünyadan gitsek ne gam. yo zerre üzgün değŸilim bak gülümsüyorum çünkü ben ölsem de gülerim cünkü ben çünkü ben ask adamıyım. romantik şŸovalyeyim. ben bu gece ölmezsem hahahahah topsun dünya. hodri meydan hahahahaha.

şŸeklinde çıkarımlardır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.