fuat avni

1 /
kendisi hakkında müebbet hapis cezası verildiği yönünde bir haber bulunan twitter kullanıcı adı.
ceza, mustafa koçyiğit isimli hesap kullanıcısına verilmiş elbette.
haber için:
git
15 temmuz darbe girişimi sonrasında Paketlenmiş işbirlikçi. işler güçler dizisinde replik konusu olmuştur kendisi. "Sana Fuat avni'nin kim olduğunu söylerim" diyaloğu geçmişti hâlâ aklımda. İşler güçler değildir belki, öyle hatırlıyorum.
Dönem iktidarının akıl hocası twitter hesabı.
Bakın eğer biri sizin planlarınızı dışarı sızdırırsa sizin taktik değişmeniz gerekir ama burada dışarı sızan planlarda değışen bişey olmadı.
Ekşi sözlükte bu başlıkta diyordu ki "aslında fuat avni hesabını tersten okumak lazım yani olacakları değil olması gerekeni söylüyor"
Ve devam ediyordu "toplumsal kaos çıkar daha sonra icisleri bakanını gorevden al" vesselam bu tweetten az bi sure sonra "darbe" gerceklesti ki ergenekon, balyoz gibi davaların ardından fetöcüler ve kemalistler isbirligi icindeymiş.
20 temmuz'dan beri tweet atılmayan hesap. bu defa harbiden içerde galiba.
zaten ancak bir fetullahçı böyle bi hesabı türkiye'den yönetecek kadar beyinsiz olabilirdi. o kadar sansasyon yaptın ama bi abd vizesi vermemişler, sana yazıktır be fuat avni.
ben buna hiçbir şey demiyorum da bir zamanlar buna inanıp tweetlerini rt fav yapanlar hala siyaset yorumluyor. kardeşim sizin artık siyaset konuşmaya hakkınız yok.