full eşyalı dairenin kadim iki kanepesi

1 /
En az 500 yerinde sigara yanığı olabilir. Az yumuşaktır. Kumaşı kullanılmaktan parlamaya başlamıştır. Nefes alırken bile gıcırdar.

Diyelim bu saydıklarım yok. Yepisyeni bir kanepedir. O zaman 1 eğitim yılı boyunca beklemeliyiz. Bu hallere nasıl düştüğünü o vakit rahatlıkla kadim kanepe ile birlikte konuşabiliriz.
anılarını anlatmaya dilleri olsa neler neler öğrenirdik.. kimler yattı, oturdu, kavgalar etti, playstationda ne oyunlar oynandı veya nice güzel veya kötü eylemler gerçekleştirildi üzerilerinde.

geçmişte ben de yattım böyle kanepelerin birinde. benimle ilgili anılarını anlatsa en çok üzerine bir şeyler dökmeme gıcık olduğunu söylerdi sanırım. ucuzundan 2 tane kanepe örtüsü almıştım yıkayıp sererdim. zavallı çilekeş kanepeyi sık sık da saç kurutma makinesiyle kurutmak zorunda kalırdım. ağzı olsa bana kesin söverdi.
eve en baştan eşya koyayım da kiradan kotarırım mantığının en güzel eserlerinden. ortada 2 kanepe en ucuzun bi üstünden. bi yatak. çamaşır makinesi, buzdolabı , ocak bitti. bi kiracı başka ne ister ki..

ben de chester koltuk, neon lamba, epoksi masa, mudo concept lambader istemiyorum. veya airbnb gibi olsun kaygım da yok. ama bu nedir ya?

en temel 5 eşya koyup full eşyalı diye her ay kiraya bindirmek.. o değil kanepeler yalnızlıktan sıkılmış. arada bir 2 sehpa atın da içleri açılsın.