gain

1 /
Fiilli boya'nın eski sahibi Gözde Akpınar hanımmış uygulamanın sahibi. telefonuma indirdiğim uygulama olup, şuanlık 10 bin adım ile terapist dizilerini izledim. İki diziyi de kategorileri ayrı olmasına rağmen sevdim. bakalım ilerleyen zamanlarda üyeliği paraya çevirir mi? bekliyoruz.
Ara ara baktığım platform. En son Ahmet Mümtaz Taylan İstanbul gezi programı baya hoşuma gitti. Ayrıca crome cast de çalışmaya başlamış. Direkt TV yansıtmak iyi oldu.
Açılış sesi bir miktar ürkütücü olan kırmızı balonlu uygulama. Gün içerisinde kaybına uyanılmayan zamanları doldurmayı amaçlayarak içeriklerini kısa tutmuşlar. Çabuk tüketilen, eğlencelik içeriklerinin yanında 'İstanbul Apartmanları', 'İstanbul Hesabı' gibi nispeten iyi içerikleri de var.
Fantastik türdeki filmlerini izlemeyi sevdiğim,pandemi döneminde Ahmet Mümtaz Taylan’la İstanbul’u yeniden dolaştığım,kısa kısa belgesel ve haberlerle sıkılmadığım dijital platform.
kısa dizi, film, belgesel, haber gibi içeriklere ev sahipliği yapan ücretsiz uygulama.

dizilerden terapist, özelden yürüyenler ve 10 bin adım'ı biraz izleme şansım oldu ve gayet başarılı buldum. dizi dışında ilber ortaylı ve vedat milör'un programları dikkat çekici. uygulamanın kullanışsız tarafları var ama zamanla geliştirilecektir diye düşünüyorum, yeni bir oluşum sonuçta. son olarak yetkililerden uygulamaya girişteki korku filmi ambiyansı yaratan sesi kaldırmalarını rica ediyorum, her defasında bi ürperti geliyo.*