galatasaray

#spor  #özgürler 

1.
bugünlerde beni üzen ama zamanında çokça sevindirdiği için 'canı sağolsun' dememe yol açan asil takımım.
devamını gör...
2.
küme düşmesini canı gönülden beklediğimiz takım.


not: küme düşmeyeceğini biliyoruz herhalde ama söz konusu galatasaray olunca
hevesi yüksek puanı alçak tutmak âlidir. *
devamını gör...
3.
her çıkışın bir inişi vardır sözünün en iyi kanıtı olan futbol takımı. sevdamdır ayrıca. hiçbir başarıya imza atamamış diğer takımların taraftarları tarafından bugünlerde şamar oğlanına çevrilmiştir. lakin bilmezler ki biz zirveyi gördük onlar ise yıllardır yerlerinde sayıyorlar. bilmiyorlar ki bu başarısızlık günlerinde bile teselli bulabileceğimiz başarılarımız var. galatasaray'ın bugün içinde bulunduğu durum, kendi takımlarının başına geldiğinde onlar neye tutunarak ayakta kalacaklar merak ediyorum.
devamını gör...
2000'lerdeki muhteşem döneminde takır takır kupaları kaldırdıktan sonra koleksiyon minvalinde kupalarda parmağı olan kadronun resimlerinin olduğu madeni paralar basılmıştı..yanlış hatırlamıyorsam bir tarafında futbolcunun resmi oluyordu diğer tarafta ne vardı hatırlamıyorum..2 adet vardı bende bunlardan vedat inceefe ve georghe hagi'nin resimlerinin basılı olduğu şimdi kimbilir nerde bilmiyorum ama çok güzel paralardı..
devamını gör...
11.
tarihi başarılarla dolu takım. ama ne yazık ki şu an oldukça rezil bir durumda. bunların sebebi futbolcular ve yönetim. sebepler arasında teknik direktör saymadım. çünkü futbolcular sorunlu olduğunda, takım içinde birlik ve beraberlik olmayınca teknik direktör bir şey yapamaz. bunun en büyük örneğini galatasaray'da gördük işte. galatasaray bu sezon kaç teknik direktör değiştirdi: üç. başarı değişti mi? hayır. çünkü yönetim ve futbolcular değişmedi.

galatasaray yeni sezona yeni bir yönetim ve yeni bir teknik direktörle girecek. inşallah yeni futbolcularla da girer. yani galatasaray'a ıslahat değil inkılap lazım.
devamını gör...
13.
bu sene hayal kırıklığına uğratmış sevgili takımım. canı sağolsun gene de. vakt -i zamanında çok şampiyon olmuştur. bir müddet idare eder bizi.
devamını gör...
14.
zapata ile yollarını ayırmış

semih şentürk ile anlaşma sağlandığı ve belçika maçından sonra imzaların atılacağı söyleniyormuş

didier drogba hayali chelsea'nin drogba ile 1 senelik daha sözleşme yapmak istemesi üzerine suya düşmüş gibi duruyormuş

batuhan karadeniz'le 5 senelik sözleşme imzalanmış

cogitosozluk spor servisi bildirdi
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.