gece sessizliğinde duyulan saat sesi

1 /
Bu sesten rahatsız oluyorsanız kendi evinizde yahut yattığınız odada analog saat barındırmazsınız. Bu sebeple söz konusu ses Genelde yatıya kalınan misafirliklerde duyulur. Herkes odasına çekildiğinde sesin desibeli de artmaya başlar. İlerleyen saatlerde beyninize çivi çakılıyor gibi bir hal alacağından erken müdahale hayat kurtarır. Saate uzanıp sessizce indirin ve pilini çıkartın. Benim Şimdiye kadarki deneyimlerimde hoş karşılamayan ev sahibi olmadı. Hem Sabah uykunuzu alamamış suratsız bir misafir olmanızdan Da iyidir.
Gece de duyulan, gündüz de duyulan sestir. Rahatsız edicidir. Yattiginiz oda eger bir yatak odasiysa boyle bir saat koymamaniz gerekir. Eğer salonda yatiyorsaniz ve bu sesi duyuyorsanız saatin pillerini çıkarmanızı öneriyorum. Cozulebilen bir sorun sizden 5 dk bile almayacaktır, böyle sorunları ortadan kaldırın. Hayatımda edindiğim bir hamle var. Eğer bir iş 10 dkyi geçmiyorsa gördüğüm an yaparım. Ev ve hayatım daha düzenli oluyor. Tavsiye ederim.
uyku moduna girmeye çalışırken insanın kafasını kemiren intihar sebebi sestir. halbuki siz bu sese bütün gün maruz kalmışsınızdır ancak gece uyumaya çalışırken bu ses size batar, çok rahatsız olursunuz. sonra kendinize hep şunu dersiniz; ''düşünmemeye çalış '' ama mümkün mü? en son ya saati kırarsınız ya da başka odaya geçiş yaparsınız. tabii bu herkesi etkilemez, şantiye alanında uyuyabilen insanlar bile var çünkü.