geforce now

1 /
yurtdışı abonelik ücretlerine göre ülkemiz fiyatları, her şeyde olduğu gibi, bu üründe de yüksek. ama bilgisayarıma bir şey indirmeyeyim, bulut üzerinden oynayayım diyorsanız çok da büyütülecek bir ücret değil.. hep 50 liralık alıyorumcuların da artık anlaması lazım, 50 lira ve altına bir şey alınamıyor artık..
Ülke gerçeğinden uzak abonelik ücreti yüzünden linç yiyen platform. Hadi nvidia ülkeyi bilmiyor diyelim. Türkiye pazarına ortak girdiği turkcell de mi bilmiyor?

">git
75 liraymış aylık üyeliği yuh diyorum yıllık 900 lira 7 yılda 5400 lira bu paraya zaten iyi bir işlemci ve eklran kartı alınır zaten hadi alamadın 1050 ekran kartıyla oyna lagsız oyna bu nedir yahu?
yavaş yavaş her şeyin abonelikli olduğu dünyaya geçiyoruz arkadaşlar. hazır mıyız? yakında kendi bilgisayarlarımız olmayacak. kendi telefonlarımız olmayacak. kendi bedenimiz bile olmayabilir. herkesi ve her şeyi gören gözün himayesinde insanlar ona bağlı bir halde yaşamlarını sürdürecek. tüm insanlık tek bir organizmaya dönüşecek.
Turkcell işbirliği ile türkiye'de de sunucular açacak olan bulut tabanlı oyun oynama hizmeti.
En son çıkan oyunları hızlı interneti olan dandik pc'lerde veya tablet-telefonda oynayabiliyorsunuz bu sayede.
Sunucuların türkiye'ye gelmesi ping sürelerini minimuma indirerek daha iyi bir oyun deneyimi sunacak.

git
uzak makinelerde oyun oynamak için tasarlanmış platform. cyberpunk 2077'yi de bilgisayarıma kurmadan kendisi üzerinden oynuyorum. ayrıca son kalite görüntü alıyorum. iyi bir internet bağlantısı ile oldukça kaliteli bir pc isteyen oyunlarınızı normal bir sistemde oynamanızı sağlayan platform. seviyoruz. multiplayer olmayan her oyunu ve turn based mp oyunları da çok güzel oynayabiliyorsunuz. nvidia şirketinin bir projesidir.