gelişigüzel anlarda akla özlenen kişinin gelmesi

1 /
özlenen kişinin zihin tarafından her haltla ilişkilendirilmesinin sonucudur.

tavsiyem, zor unutuyorsanız, mümkün mertebe az bilgi edinin insanlar hakkında. x şahsın içtiği bira modeli, yediği çikolata türü, tuttuğu takım, çocukken oyuncak atına verdiği isim vs bilgiler zihninizde yer etmişse mütemadiyen flashback yaşamak suretiyle tadınızı kaçırabilirsiniz kendi kendinize.
ve akabinde sesini duymak üzere aranabiliyorsa .. ya da özlemleri biriktirip biriktirip yanına gidince açılabiliyorsa.. akla gelmesi; sadır alemine doldurup kelebek, çiçek böcek uçurtmak serbest olsun.
Bu durum anlık olarak acaba özlenen kişinin aklına ben geliyor muyum diye bir düşündürür. “Yok, sanmıyorum. O yokluğumda mutludur.” Diyerek toparlanmaya çalışılır. keşke özlenen kişinin bir günlüğüne ne düşündüğünü bilebilme şansımız olsa.
özellikle son zamanlarda sıklıkla başıma gelen hadisedir. kitap okurken bile bir anda aklıma geliveriyor. gözlerim sayfanın üzerinde kayıp duruyor, odağım kayboluyor, okuduğumu anlamaz bir hale bürünüyorum. hiç aklımda yokken birden aklıma düşüveriyor. çok özlendi zaar...