Gitar çalarak kız tavlama devri

1 /
kesinlikle işe yarayan durum. bu durumla ilgili bir hikayemi anlatayım.
zamanında beş kuruşsuzum. yalın ayak yapıldak mahallenin kaldırımlarında aç bilaç geziyorum. karnımı doyurmak için demir karton bulup satsam diye düşünürken müzik aletleri satan bir dükkan gördüm baktım sahibi dışarıda biriyle sohbet ediyor. girdim içeri gitarlardan birini alıp kimseye görünmeden çıktım. köşeyi dönünce son sürat koşmaya başladım.
uzak bir yere geldiğimi ve kimsenin görmediğini düşünürken arkamdan bir kız sesi duydum.
-pişt yakışıklı ne güzel çaldın o gitarı öyle.
döndüm baktım eli yüzü toz içinde ama huri gibi güzel bir kız. dedim.
-bu konularda hünerliyim kalbini de çalayım mı?
şimdi berkecan ve meriç adında iki oğlumuz var kendisi ile. işleri de büyüttük bir at arabası aldık saat dört buçuk beş arası mahallede ne var ne yok çalıp arabaya doldurup eskiciye satıyoruz.
(bkz: cinsel çaresizlik nedir ve nelere kadirdir) gibi uçkuru silsilelerinin ürününden ibaretti efendim.

zira, ekseriyet ile yakışıklılık, karizma, çekicilik veyahut da cezbedicilik gibi birtakım zaruri nitelikler açısından hayli bir kısır olan erkeksilerin "şemalimin yetmediği yerde sazımı tıngırdatırım, düşeni de soyundururum" tarzı biçare kurnazlıklarından ibaretti olay.

ama neyse ki azzon, yani şahane-i bendeniz, hem zekamı, hem tanrı vergisi ulviyetimi, hem de sanatımı ve hatta eşi benzeri olmayan vahşet-ül haşmet seksiyetimi konuşturarak siz hanımların ımdadına tam zamanında yetiştim, derman-ül çare oldum. ki şükran duyunuzdur bir zahmet ve kollarıma koşunuz, aradığınız huzura tekrardan kavuşunuzdur lütfen.

tşkrler; iyi tünler.