gramla et satışı

1 /
Sabah, yeni şafak, Anadolu ajansı gibi kuruluşların mevcut vazifesi halka yalan söylemektir. Bu gazetenin yazarları, editörleri, gyyleri Akp tarafından yalnızca bu işi yapmaları için istihdam edilirler.

"Bütün dünyada kriz var, Türkiye yine çok iyi durumda, son çeyrekte yüzde 500 büyüdük, ekonomimiz şahlanıyor, Almanya acından ölüyor" propagandası yaparak gerizekalı* insanların akp'den kopmamasını sağlamaya çalışırlar. İki üç günde bir girdikleri "emekliye zam müjdesi, denizlerimizde doğalgaz bulundu, İstanbul'da belediye otobüsü yolda kaldı" zırvalarıyla da cila atarlar.

Bu medya kuruluşları bu şekilde tetikçilik yapmasaydı akp yıllar önce siyaset sahnesinden silinip gitmiş, yolsuzlukların hesabını soran vatandaşların altında ezilmişti. Ama pelikan medyası sayesinde iki taraf da elbirliğiyle bütün pisliklerin üstünü örtüp her seçimde biraz daha büyümeyi başardı. Hele Pelikan dediğimiz odak o kadar büyüdü ki akp siyasetini belirler, Erdoğan'a akıl verir oldu.

Şimdi Tayyip Erdoğan "lütfen bir sonraki seçimde bana oy vermeyin, yalvarıyorum" dese bile medya bunu halka "Erdoğan'ın dahiyane planı!!! 'beni seçmeyin' diyerek dış güçlere tuzak kurdu" diye aksettirip vatandaşı yine AKP'ye oy verdirirler. Böyle bir gelir kaynağını kaybetmemek için her şeyi yaparlar.
sabah ın internet sitesinde başlığı görünce sonunda bu yalakalar insafa geldiler
müslüman olduklarını hatırladılar
doğruyu yazıyorlar dedim ve linke tıkladım
sonuç
meğersem kriz almanyadaymış
etin fiyatı çok artmış
sansür uygulanacağından
küfür, küfür, ..... küfür küf....

git