gülşen

1 /
Tantuni cemil bey in tanımı iyi bir orta açtı bünyeme.

Sırf sosyal medyadan ilgi toplayabilmek adına yapıyor bunları. Bilinçli birisi olduğu için değil. Erol köse, reha muhtar kılıklı tiplerle takılır mi la bilinçli bir insan evladı. Geçenlerde hülya avşar sapyoseksuelim dediydi de "belli abla aşk yaşadığın adamlardan "ibo, kaya cilingiroglu " falan diye. Cevap verdilerdi Heh.

Bunlar sosyal medyada gündemde olayım hareketleri. Yeni nesile ulasayim tripleri. Sınıf falan atlayamazsiniz atlasa yıllarca tenis oynayıp sosyeteye bir türlü adım atamayan, cemiyette kabul görmeyen hülya ablan atlardi ki sen öyle de değil sadece z kuşağına oynuyorsun hepten sıkıntı bebeğim.
bu sefer de sahnede lgbt bayrağı açmış.

Sahne kıyafetleriyle sık sık gündeme gelen başarılı şarkıcı ve söz yazarı Gülşen, son konserinde LGBT bayrağı açarak "Herkesin cinsel kimliği, hayatı kendine ait" dedi. Gülşen'in bu hamlesi bazı seyircileri tarafından desteklenirken, rahatsız olan bazı kişiler de konser alanını terk etti.

git
Yine şahlanmış şarkıcı. Kucak dansı yapmış ve yeni şarkısında açık saçık kıyafet tercih etmiştir. Yazık diyorum ya. Bana hep harbiden pop yapıyor gelen şarkıcının bu konularla gündeme gelmesi yazık. Kendi kariyerini bitiriyor. Gülşen şarkısı deyince oturur dinlerdim. Şimdiyse müstehcen fotoğraflarını görüyorum heryerde.
Bu yaptıklarının bende izahı şu, ya kariyerini bitirmek istiyor, yada yeni akım 'çıplaklık' akımını Türkiye'ye taşımak istiyor ve destekçisi de çok fazla bu müstehcenliğin. Özellikle genç insanlar. Ha bana ne günah onun günahı. Öbür dünyada hesabını kendi verecek. Sadece üzüldüm, sevdiğim şarkıcıydı.
Eleştiri hakkı kutsaldır ve anayasal haktır..
Hakaret küfür olmadığı sürece..
Ve gayet tabii de insani haktır..
Anayasal hakkımı kullanarak gülşeni eleştirmek isterim..
Başımıza ne geldiyse cumhuriyetçi muhafazakarliktan ve seferber edici modernlikten geldi..
Diyip entry hakkımı kısa tutmak isterim..
Ustelik
Kimse plajlara kara carsafla girmezken..
Kamusal alan libertenyenlikte amerikanın ötesine geçmişiz bro..
Bu ne hız..
adını son zamanda giydiği kıyafetlerle duyuran ve her zaman olduğu gibi duyurduğu şekilde eleştirilen şarkıcı..
onu giymiş, bunu giymiş ilgilenmem.. takip de etmem, gerek de duymam..
sadece giyim tarzı ve düşüncedeki tezatlığı dikkatimi çekti..
kadın bedenini objeleştirmeyelim derken kendilerini soktukları o objeleşme çabası garip geliyor.. o kadar..