hürriyet gazetesi

manşetlerinin ve lokomotif haberlerinin -ılgaz zorlu'nun ağzından kişisel bir sohbette bizzat dinlediğim şekliyle- 'etkin' yahudi kişilikler tarafından belirlendiği, aşırı provokatif, ahlaki değerleri dejenere etme güdüsüyle haber seçen ve hatta çokça uyduran, vatan ve milletin antitezi, anarşist ve kışkırtıcı, -göreceli olarak- boş zihinleri iğdiş eden, belli bir ideolojinin günlük haber ve yorum bülteni. türkiye cumhuriyeti tarihinde önemli bir misyonu üstlenmiş, görevini harfiyen yerine getirmiş ve getirmeye devam etmektedir. ulusal ve uluslararası bazda, stratejik, askeri, siyasi ve kültürel olarak türkiye menfaatlerinin aleyhine yapılabilecek ne varsa, hürriyet gazetesi'nin kadrosundan bunu daha iyi bilecek ve sistematize edecek kimse olmadığını ve bu bilgi seviyesinin de kimilerince entelektüellikle eş tutulduğunu göz önünde bulundurursak, gerçek entelektüellerin de bu gazetenin yazarları olduğunu savlamak kimilerince yerinde olacaktır. çalışanlar, özenle vatan satıcılarının nerede olduğu belirsiz arka bahçesinde yetiştirilir, yeri geldiğinde eline bir kaç ödül tutuşturulup piyasaya sokulur. doğan grubu bütün olarak düşünüldüğünde, türk kültürünü eritme projesinin en önemli ayağıdır.

aynı zamanda hürriyet kendi resmi internet sitesinde haber altı yorumlarını kendi editörlerine yazdıran provakatif bir bültendir.. vatan satıcılığında uzmanlaşmış, türkiye'nin aleyhine izlenebilecek ne kadar politika varsa içinde bulunabilinecek bir klavuzdur. yine kendi editörlerinin cinsel fantezilerini ve hayal ürünü senaryolarını 3. sayfasında her gün yayımlayan sapkın içerikli kağıt parçasıdır...
devamını gör...
derin devletin basın yayın organıdır.. 411 el kaosa kalktı diye manşet atmıştır.. adı hürriyet olsa da bunu sadece kendi gibi düşünenler için istediklerinden dolayı onların hürriyetlerinin ben taaaa... dediğim gazetedir..
devamını gör...
birinci sayfadan manşetten hakaret eden, iftira eden, dava edilip de haksız çıkınca, akabinde 28. sayfanın kıyısından ufak puntolarla özür dileyen gazetedir.

kalın olduğu için, çok yapraklı ve bol ekli olduğu için en sevdiğim gazetedir o ayrı. yağmur sonrasında basketbol oynamadan önce sahanın suyunu bu gazete ile çekeriz. iki hafta sonu hürriyet'i ile bir sahanın yarısının suyu çok rahat çekilebilmektedir.
devamını gör...
biraz haber okuyayım diye girdim gene kendimi ünlülerin fotoğraflarını tıklarken buldum. bunu nasıl beceriyorlar anlamadım.
devamını gör...
acilen haberciliği bırakmalılar. yayınladıkları yalan haberlerin haddi hesabı yok. güya hidayet ve kerem milli takımı bırakmış :

http://www.hurriyet.com.tr/...

sinan güler twitter'dan yalanladı haberi :

"arkadaslar hidayet abi ve kerem abinin aciklama yapip milli takimi biraktiklarini iddia eden haber yalandir, lutfen inanmayiniz."
devamını gör...
kaddafi'nin ölüm anının ve cesedinin kanlı yüzünün fotoğraflarını yayınlayarak soysuzluk yapmaktadır. satılmış türk basınının, sabetayist medya patronlarının kimin emriyle haber döşediği, bir manşet için hangi ağızlara baktığı malumdur. ülkedeki 4 satılmış gazetenin başyüce haini olarak hürriyet, baskın ve şehit haberlerini duyururken, tek bir 'kahraman' pozlu yaşayan türk askeri göstermez. buna karşın pkk kamplarından insan manzaraları yayınlar, onları ön plana çıkarır. psikolojik harbin en kirli ayağı olan medyanın en satılmış parçası olan bu gazete paçavradan başka bir şey değildir.
devamını gör...
halkın değerlerini tahrip etmek kastıyla kurulmuş ya da kurdurulmuş mevkute.

dar bir kesim elitin düşüncelerini seslendirir. halkın maneviyatına saygısı yokturdur. derin ve kirli lişkileri vardır. ilk önceliği para, ikinci önceliği maneviyatsızlığı yaygınlaştırmaktır. derin ve millet düşmanı yapılara hizmetinin karşılığı paraya çevirmesini bilmiştir her zaman.

son on yıla kadar düşüncesi iktidarda olduğu için etkileme gücü bütün erklerin önündeydi. son on yıldır gücünü kaybetmenin hırçınlığıyla bocalamaktadır.
devamını gör...
bulmaca ekinde fotoğraf olmadığı halde ısrarla "sağ alttaki oyuncu"yu soran gazete. bir değil iki değil sürekli aynı hatayı tekrarlıyor. daha fazla dayanamayıp sesimi duyurmak ıstedim. iyi günler...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.