habertürk

#haber  #özgürler 

soyle tavsiyelere ve haberlere imza atiyolar. "türk kadını nereye kadar açacağını bilmiyor - iç çamaşırı giymiyorum- sevişirken edepsizce konuşun- rüzgarın azizliğine uğradı... hbrtürkten
devamını gör...
bayram boyunca hangi gün açsam canlı yayında tartışma programı vardı. bu ne hız bu ne azim. o adamları nasıl ikna ettiler. o adamlar bayram bayram oraya gelmeyi nasıl kabul etti. helal olsun.
devamını gör...
cem garipoğlu röportajıyla neyi amaçladıklarını anlayamadığım yayın organı. hadi röportajı yaptın, ama adamın söyledikleri ipe sapa gelmez şeyler bunlardan ötürü bari sus. at çöpe gitsin haberi. ahlaki değerler nerede kaldı? habercilik her şeyin üstüne çıkabilir mi? bu kadar basit mi gerçekten?
devamını gör...
internet sitesi kasımpaşa-ibb maçında kasımpaşa aleyhine verilen penaltı ile kafayı bozmuştur.
sabahtan beri 15 başlıktan, bu maç ve hakem haricindeki bütün başlıklar değişmiş konu ile ilgili başlıkların sayısı ise artarak devam etmiştir.
ne yapmaya, kime yaranmaya çalışıyorlar?
hani penaltı kasımpaşa aleyhine olunca aklıma kötü kötü şeyler geliyor. kasımpaşa ve bir devlet büyüğümüz?
devamını gör...
kanal olanında an itibariyle kardeş türküler coşkulu bir şekilde barışı kutlamakta, spikeri halay çekmekte.. barışın güzellikleri ekrana yansımaya başladı..
devamını gör...
süpersonik bir gazete ve tv. sabah gazetesi ekolünden... akp'nin yayın organı gibi davranması hasebiyle, "gerici" yaftası yememek için, bol bol çıplak manken resmi de vererek, "çağdaş" kesimlere selam çakıyor. zaten önemli olan "yandaş, yalancı" gibi sıfatlarla değil, gerici gibi sıfatlarla anılmamak.

başında 28 şubat sürecinde, laikçilerin en cevval yiğitlerinden, üniversite kapısında içeri alınmadığı için ağlayan türbanlı kızlara, "bunların alayı kevaşe" diyen, çok mübarek bir zat var. elbette, önemli olan eskiden ne söylendiği değil, şimdi ne söylendiği, "hidayete ermiş" olmak. günümüzde hidayete ermiş olmak iktidara yakın durmak olarak anlatıldığı için, hatta bülent ersoy'un da dediği gibi olduğçün, çok çok nurlu, aşırı nurlu...
devamını gör...
gezi parkına müdahale olunca meydandan canlı yayın yapmaya başladı. muhabirin bir tanesi de marjinal gruplar polisi kışkırtıyor diye bir cümle kullandı. bundan az biraz zaman sonra ordaki gezi parkçılardan bir tanesi muhabire girişti. yayını kestiler. bir zaman sonra tekrar yayına başlamak istedi ama etrafını pirana gibi sardılar. muhabirin akıbetini bilmiyorum. kanalı aradım ama telefonu açan olmadı. bir kaç cümle sarfetmek istedim kanala, meydana elaman gönderiyorsunuz böyle gergin bir ortamda neden yanına yardımcı göndermediniz. ben mi gideyim yani? diye. muhabirlerin işi zor.
devamını gör...
bunca yıldan sonra savunacağıma inanmakta zorluk çekeceğim kanal. demek ki olaylar buraya kadar gelebiliyormuş.
adamlar yayın yapmasa 'hüüü bizi göstermiyorlar' diye zırlıyorlar, yayın yapınca da hayvanlar gibi saldırıyorlar. yahu hadi kanalın yayın politikasını falan beğenmezsin, eleştirirsin o ayrı ama orada ekmek peşinde koşan emekçisine saldırmak nasıl bir hayvanatlık nasıl bir ahlaksızlıktır? hani demokrat, şiddete karşı, insanlara saygılıydınız?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.